2017’de Android’e Gelen En İyi 5 Fiyatsız Sarih Dünya Oyunu!

2017'de Android'e Gelen En İyi 5 Fiyatsız Sarih Dünya Oyunu!

Android için çıkan en iyi 5 sarih dünya oyununu sizler için derledik. Her mevzuda daha serbest olduğunuz sarih dünya temalı oyunları hoşlanıyorsanız bu liste bütün size göre olacaktır.

2017’de Android için yeniden binlerce yeni reyin çıktı. Evvelki yarıyıllarda sistem beceriksizliğinden dolayı sarih dünya temalı oyunları pek sık göremiyorduk, ancak bu yıl gerek yazılımsal gerekse de ekipmansal büyümelerden dolayı sarih dünya temalı oyunları daha sık görmeye başladık. Bugün sizlere sarih dünyada geçen 2017’nin en iyi 5 Android oyununa söyleyeceğiz. Fiyatsız olarak indirebileceğiniz bu oyunlar sarih dünyanın tüm hürlüğü ile sizlere güzel bir alternatif sunacak.

Dead Rivals – Zombie MMO

Mobil platformda serbestçe zombi öldürebileceğiniz bir reyin arıyorsanız son derece galibiyetli bir oyunla karşı karşıyasınız demektir. Reyin henüz bütün versiyona çıkmadığı için yanılgılarla karşılaşabileceğinizi anımsatalım.

Dead Rivals – Zombie MMOİNDİR

Driver Simulator

Telefonunda araba kullanmayı beğenenler için son derece nitelikli görsellere sahip, 8 değişik araba ve 250’den fazla kariyer seviyesi ile hem bilecek hem de eğleneceksiniz.

Driver SimulatorİNDİR

Gangstar New Orleans OpenWorld

Sarih dünya serüven oyunu arayanlar için hoş bir seçenek. Araba kullanmaktan silahla adam öldürmeye kadar çok ayrıntılı bir reyin olan Gangstar New Orleans, telefonunda GTA arayanlar için hoş bir seçenek olacak.

Gangstar New OrleansİNDİR

Galaxy on Fire 3 – Manticore

Uzay temalı oyunları beğenen kullanıcılar için hem galibiyetli grafikler hem de galibiyetli oynanışı sayesinde sizleri kendisine sürükleyecek bir reyin.

Galaxy on Fire 3 – ManticoreİNDİR

MadOut2 BigCityOnline

Sarih dünyanın en iyi mobil oyunlarından birisi olarak kabul edilen MadOut2, sağlam grafikleri ile bütün bir sarih dünya oyunu. Takribî 2 GB’lık alan isteyen oyunu Snapdragon 800’şöhret altında operasyoncularda kullanmamanızı öneriyorum.

MadOut2 BigCityOnlineİNDİR

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017