300 metreden sağlamlık testi!

300 metreden sağlamlık testi!

Teknolojik aygıtlara sağlamlık testi pek çok kullanıcı tarafından yapılıyor ve bu testler sosyal video etraflarında paylaşılıyor. Teste tabi yakalanan aygıtlar arasında genellikle uslu telefonlar görsek de, arada değişik makineler de olmuyor değil. Bunlara bir misal de Nintendo’nun yeni mobil reyin konsolu Switch olmuş.

Bir Youtube kullanıcısı olan UnlockRiver.com tarafından yapılan testte, bir drone taşıtıyla 300 metre yüksekliğe çıkartan Nintendo Switch alt vazgeçiliyor. Peki, bunun sonunda ne oluyor dersiniz? Nintendo Switch kırılıyor mu, bozuluyor mu? Bunun yanıtı hemen yukarıyadaki videoda.

300 metreden alt düşen Nintendo Switch, gayet muntazam şekilde çalışmaya devam ediyor. Sadece sol omuzu kırılan Switch, onun dışında bu majör düşüşü ekranında minik sıyrıklarla atlatmayı muvaffak olmuş gibi görünüyor. UnlockRiver.com’un bu test sonrası Nintendo Switch için verdiği sağlamlık skoru ise 10 üzerinden 9. Başka Bir Deyişle şayet Nintendo Switch alacaksanız, onu yere düşürdüğünüzde evham dinlemeyeceksiniz.

Evvelki HaberKingsoft, Popüler Yazılımını Öldürmeyeceğine Söyledi!  

[part:single][/part]

Yayınlanma Tarihi: 07 Eylül 2017