Acer Predator X34A Türkiye’de!

Acer Predator X34A Türkiye'de!

34 inç meyilli 21:9 ultra-geniş Predator X34A monitör , asgari tekleme ve ekran yırtılması sağlayarak helezoni bir reyin tecrübeyi sunan dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC özelliklerine sahip meyilli monitörü olarak geliyor. DTS ses sistemi, 2x7W hoparlörler, fütürist alüminyum ayağının yanı gizeme çerçevesiz tasarımı ve civar aydınlatma alternatifleri şık ve coşku verici bir cümbüş tecrübeyi yaşatan Predator X34A’nın ultra geniş QHD 3440×1440 IPS oturumu 178 derece görüntüleme açısına sahiptir. Aynı zamanda daha konforlu bir reyin ve çalışma tecrübeyi için göz bitkinliğini eksiltmek emeliyle titreme ihtiyata özelliği de içerir.

Süper akıcı: Acer Predator X34A ile hayal ettiğiniz akıcı reyin tecrübesine erişebilirsiniz. NVIDIA G-SYNC ekran kırılmalarını önleyerek ve takılmaları en aza indirerek PC reyin tecrübesini efsanevi hale getiriyor. NVIDIA G-SYNC, GPU’nuz tarafından işlenen kareleri monitörünüzün yenileme süratine senkronize ederek akıcı bir reyin tecrübeyi sunar. Bu gelişmiş operasyon ekran kırılmalarını tamamen ortadan kaldırır ve takılmayı en aza indirir.

Üst seviye odaklanma: Ön tarafında; civar ışıklandırması, alüminyum taban ve ZeroFrame tasarım size geleceği sunarken, arka suratı eforlu devingen açılar ve elverişli eğme/yükseklik ayarlama özelliğine sahip.

Predator X34A, ayarlanabilir reyin profilleri tüm hakimiyeti size veriyor. GameView ekran teknolojisi; renk ve yenileme sürati ayarları yapmanıza, gaye noktalar tanımlamanıza ve civar ışığını özelleştirmenize imkân tanır. Daha karanlık sahnelerde daha fazla detay görmek için Siyah Dayanağı ile görsellerinizi duyarlı biçimde ayarlayabilirsiniz. Özel ayarları aralarında her zaman geçiş yapabileceğiniz üç ihtimali de sunan Predator X34A ile düşmanlarınızı fethetmeye hazır olun!

2017071818474878285.jpg

Predator X34A’nın ZeroFrame tasarımı ise çoklu monitör montajlarını daha etkileyici hale getirir. UltraWide QHD ekranı, harikulade bir piksel niteliğine sahiptir. Sinematik 21:9 görüntü oranı odaklanmanın en ehemmiyetli nokta olduğu RPG ve simülasyon oyunları için idealdir.

Acer Predator X34’ün gelişmiş IPS oturum teknolojisi süratten ödün vermeden en iyi renkleri sunar. Dahili sürat aşırtma ile yenileme süratinizi 100 Hz’e kadar rakımın. Hareket fluluğunu en aza indirin ve saniyede daha fazla karenin neşesini çıkarın. Ayrıca LED neon ile fareniz ve klavyenizin rengi özelleştirebilirsiniz.

Satış maliyeti: 1499 $

Evvelki HaberBu iPhone 8 Sızıntısı Sizi Üzecek! Sonraki HaberMcAfee Stinger ile virüs pakliği!

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2017