Alienware ve Dell’den VR’a majör yatırım

Alienware ve Dell'den VR'a majör yatırım

Alienware ve Dell, yeni çok çekirdekli operasyoncu alternatiflerine sahip azami nitelik Alienware masaüstü reyin bilgisayarı, Alienware’in özel tasarımına sahip noksansız bir performans reyin monitörleri ve etraf üniteleri ivedisi, herkese Sanal Gerçeklik tecrübeyi yaşatan yeni Dell Inspiron masaüstü reyin bilgisayarını tanıttı. Alienware ve Dell, her seviye ve bütçeden oyuncu için beraber sundukları reyin çözümleri ile dünyanın lider PC reyin markası olmayı sürdürüyor.

PC oyuncularına, oyunlardan beklediklerini sunmak için majör bir kararlılıkla hareket eden Alienware ve Dell, devamlı genişleyen öneriler ve ortaklık inovasyonları ile PC reyin, sanal gerçeklik ve e-spor dünyasına sağlam yatırımlar yapmayı sürdürüyor. Bu da reyin, VR ve öteki PC performansı ve tasarımları mevzusunda kesintisiz yenilik yaparak PC kategorisinde fantastik bir sihrime* asıllaştığı üst üste 17. çeyrek anlamına geliyor.

Alienware, Dell Gaming ve XPS Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Frank Azor, “Hayranlarımızın Alienware ve reyin PC’lerimize dinlediği istek, bizim can damarımız… Biz de aynı istek ve en ileri inovasyon, tasarım ve performansı sunma kararlılığımız sayesinde temennileri aşmaya ve arzlarını karşılamaya devam ediyoruz” dedi.

Alienware Area-51 Güncellendi

2017070411332474585.jpgAlienware Area-51 Güncellendi

Intel ve AMD, şimdi Alienware Area-51‘in iki yeni versiyonunda sunulan çok çekirdekli operasyoncular ile vitesi yükseltiyor. Yeni operasyoncular, salt en iyi reyin tecrübesini arz eden performans tutkunları ve yoğun kaynak kullanan uygulamalar sayesinde yaratıcılığı gelişmiş oyuncular için geliştirildi. 4K, 8K veya VR uygulamaları için en iyi tecrübeyi sunan teçhizatla buluşan kullanıcılar, Intel Core X-İvedisi veya AMG Ryzen Threadripper‘la çalışan yeni ekipmanları (Alienware’in ilk 16 çekirdekli / 32 düğümlü Area-51) kısa müddet içerisinde sınama kaderi bulacak.

2017 senesinde Dell, piyasaya AMD Ryzen Threadripper yüklü sistemler sunan OEM tanıtım ortağı oldu ve gelişmiş 16 çekirdekli operasyoncu, tüm çekirdeklerde 3,6 GHz’e kadar sürat artırabilecek. Intel Core i9 operasyoncular ise 4,5 GHz’e kadar çıkan yüksek bilgisayar çalışma süratlerine öncelik veren uygulamalar çalıştıran oyuncular için.Bu yongalar, aynı anda çok rakamda sistem gerektiren vazifeyi yapan ve emin bir markadan noksansız, emin bir çözüm isteyen alıcılar için ideal.

Alienware, Yeni Mahsullerini Görücüye Çıkarttı

2017070411333060485.jpgAlienware, Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı

Hayranların arzlarını karşılayan Alienware, imza kalitesindeki birinci sınıf tasarım ve de reyin içi aydınlatma efektleri için oyuncuların arz ettiği teknik özellikler ve özelleştirmeler ile donatılmış, noksansız bir performans odaklı reyin monitörü ve etraf üniteleri serisini görücüye çıkarıyor. Bunların arasında Sid Meier’in Civilization VI, Shadow Warrior 2 ve Agents of Mayhem Alienware’in içinde bulunduğu 150’nin üzerinde oyunla çalışan Alienware’in AlienFX ışıklandırması da bulunuyor.

NVIDIA G-SYNC (AW2518H) veya AMD FreeSync (AW2518HF) ile gelen Alienware 25″ reyin monitörü, son derece süratli 1 ms oturum reaksiyon süresi ve mahallî 240 Hz yenileme sürati ile neredeyse hiç girdi beklemesi olmadan süratli, anında cevap veren oyunlar vadediyor. Üç evvelden ayarlanmış ekran modu, bütün ayarlanabilirlik, tek parça pres döküm stant ayakları ve ultra ince çerçeve içinde 1920×1080 çözünürlükte aralıksız panoramik çoklu ekran görüntüsü ile Alienware 25″ reyin monitörü, her oyuncu için kusursuz.

Reyin arkadaşı tasarım özellikleri ve sezgisel yazılımları harmanlayan isteğe bağlı el dinlendirme alanlı Alienware Gelişmiş Reyin Klavyesi, uygun bir maliyete birinci sınıf reyin tecrübeyi sunuyor. Klavyede, beşi oyunculara rekabet avantajı kazandıracak makro komutlara ceddilmiş daha duyarlı, reaksiyonsal ve meblağlı tuş darbeleri ile kahverengi anahtarlı mekanik tuşlar bulunuyor. Reyin tecrübesini şahsileştiren Alienware’in sofistike yazılımı Alienware Hakimiyet Merkezi, oyunculara tüm tuşları heves ettikleri komutlara yapılandırma bahtı da veriyor.

Daha fazla konfor için elverişli tasarımla reyin sınıfı performansında uslu yazılımı birleştiren Alienware Gelişmiş Reyin Faresi, duyarlı ve süratli oynama arasında gidip gelebilmek için anında DPI ile birden çok yapılandırma sunuyor.Reyin içi özelleştirme için dokuz eşsiz düğme ile donatılmış.

Alienware Seçkin Reyin Faresi 

Birinci sınıf reyin tecrübesini daha da geliştiren Alienware Seçkin Reyin Faresi, hünerli kardeşinin oyuna ait tüm inovasyonlarını kapsıyor. Değiştirilebilir kollar, World of Warcraft gibi MMO’lar için ideal 13’e kadar programlanabilir düğmenin yanı gizeme rakiplere karşı avantaj sağlamak için imleç hassasiyeti ve hareket sürati üzerinde ideal bir hakimiyet sağlayan dört değişken ağırlık ayar seviyesi ile gelişmiş özelleştirilebilir inovasyon sunuyor.

Alienware 15’ten Max-Q tasarımlı GTX 1080

2017070411340854285.jpgAlienware 15'ten Max-Q tasarımlı GTX 1080

Alienware 15, 110 vatlık azami GPU performans yapılandırmasında Max-Q teknolojisine sahip yeni NVIDIA GeForce GTX 1080 ile kullanıcıların karşısında olacak. Alienware’in Max-Q teknolojisini özümsemesi; PC reyin, VR ve öteki uygulamalar için bir 15,6″ dizüstü bilgisayarda azami performansı sağlıyor.Üstün performansı taşınabilirlik ile dengeleyen Alienware 15, popüler reyin etraf üniteleri ve VR gözlükleri için noksansız bir girdi/çıktı irtibat seti içeriyor. AlienFX ışıklandırmasıyla bütün olarak içinde sezerek, rekabetçi oyuncular için optimize edilmiş klavyeyi kullanarak ve 99 Whr batarya sayesinde daha uzun müddet reyin oynayın.

Inspiron Dizüstü Reyin Bilgisayarının zaferli tanıtımının ardından Dell, Computex‘te gelişen Inspiron Reyin serisindeki ilk masaüstü reyin bilgisayarını tanıttı. Windows 10 işletim sistemli yeni Inspiron Masaüstü Reyin Bilgisayarı, uygun bir maliyete rekabet avantajı peşinde olan oyuncular için geliştirildi. Bu reyin bilgisayarı SenseMI özellikli AMD çok çekirdekli Ryzen harekâtçıları, termal olarak optimize hava akış manipülasyonunu, Kutup Mavisi LED Aydınlatmayı, basit bileşen ulaşımını ve AMD ve NVIDIA’dan ikili saklı VR-hazır grafik kartını desteklemek için 850 vata kadar efor kaynağı alternatiflerini birleştiriyor.

On seneyi aşkın bir müddettir Dell ve Alienware, e-sporun majör yükselişinin coşkusunu yaşatmaya takviyeci oldu. İlk e-spor turnuvalarının zaferli sponsorluğu, dünyanın iki en köklü e-spor ekibi olan Team Liquid ve Team Dignitas gibi gruplar ve de Turner ve IMG tarafından kurulan TBS, Twitch, YouTube üzerinde canlı faallik yayını yapan birinci sınıf e-spor turnuva markası ELEAGUE ile uzun vadeli ortaklıklar getirdi.

Dell ve Alienware, ortaklarımızı ELEAGUE’in önümüzdeki CS:GO Clash for Cash: The Rematch faalliği de dâhil olmak üzere eğitimde ve rekabette kullanılan geniş bir teçhizat ve teknoloji yelpazesi ile donatıyor. Evvelki ELEAGUE CS:GO Major finalistleri, bu 250 bin Amerika Birleşik Devletleri Dolar’ı mükâfatlı “kazanan her şeyi alır” müsabakasında en son Alienware Auroras’ı kullanarak yarışacak. Yakında paylaşılacak turnuva bilgileri ve coşku verici haberler için bizi takip edin.

Evvelki HaberGalaxy Note 8’in Ekran Sırçayı İnternete Sızdı! Sonraki HaberInternet aramalarında en üstte çıkmanın gizemleri

Yayınlanma Tarihi: 04 Eylül 2017