Artık yalnızca PC’ye özel değil!

Artık yalnızca PC'ye özel değil!

EA’in popüler hayat simülasyonu oyunu Sims 4, artık PC’ye özel olmaktan çıkarak yeni bir platforma adım atmaya hazır gibi gözüküyor. PC için sunulmasının neredeyse üç sene sonrasında Sims 4, Microsoft Store reyin listesine göre artık Xbox One için de sunulacak.

Sims 3’ün PC için yayınlandıktan bir müddet sonra konsollar için sunulduğu düşünülürse, Sims 4’ün de eş bir rota izlemesi pek de donakaltıcı değil. Ancak oyunun konsol alanı Xbox One’a mı özel olacak yoksa PlayStation 4’e de sunulacak mı emin değil.

Bununla birlikte, mağaza sayfasının da hazır olduğu düşünülürse EA’in fotoğrafı izahı kısa bir müddet içerisinde yapacağı hipotez edilebilir.

Mağaza sayfası, reyin için bir maliyet sunmuş değil ancak yayın tarihini 17 Kasım 2017 olarak belirtiyor. Oyunu ön-sipariş eden bireyler The Sims 4 Perfect Patio Stuff DLC‘sini parasız alacaklar.

Dahası, “Deluxe Party Edition” için ayrı bir mağaza sayfası daha mevzubahisi. Bu mahsul için de bir maliyet belirtilmemiş ancak daha pahalı gözüktüğü kesin. Bu versiyonda, daha evvel bahsedilen DLC’nin yanı gizeme üç ek içerik kutuyu  Life of the Party, Up All Night ve Awesome Animal Hats – daha bulunuyor ve oyuna üç gün erken ulaşım ihtimali sunuluyor…

Evvelki HaberLG’den OLED Ekranlar İçin Majör Yatırım  

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2017