Asıl bir sürpriz telefona hazır olun!

Asıl bir sürpriz telefona hazır olun!

Razer, üst seviye reyin makineleri ile öğrenilen bir marka. Firma oyuncular için özel olarak planlanmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, klavye ve fareler, taşınabilir şarj aletleri ve hatta projeksiyon sistemleri üretiyor. Ancak firma geçtiğimiz Ocak ayında Nextbit ve onun Robin isimli “bulut telefonu”nu satın almıştı. Bloomberg’e göre yakında bu satın alma harekâtı meyve verebilir. Razer’e yakın kaynaklar firmanın oyuncuları amaç alan bir telefon yapmayı tasarladığını açıklıyor.

Bloomberg’in kaynakları, Razer’in bu mahsulü ilk evvel Ekim ayında Hong Kong’da millete talep edeceğini söylüyor. Bu sayede marka kendi telefonunu geliştirebilir. Firma, reyin piyasasındaki alanını da suskunca genişletiyor ve teçhizatın ötesine de taşıyordu. Marka aynı zamanda bir eSpor platformuna, ayrıca zVault isimli kendi sanal para ünitesine sahip. Bununla birlikte Razer, Android tabanlı reyin konsolu Ouya’nın da sahibi.

Şimdilik bu “oyuncu telefonunun” Nexbit’in Robin’i üzerinden mi büyüyeceğini, yoksa tamamen yeni bir makine mi olacağını öğrenmiyoruz. Razer bu mevzuda henüz fotoğrafı bir izah yapmadı.

Evvelki HaberForza 7’den Asıl 4K Ekran Görüntüsü! Sonraki Haber6 Daha Önceki Apple Çalışanı ve Apple Dışındaki Zaferleri!

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017