ASUS ROG, Zephyrus’u tanıttı!

ASUS ROG, Zephyrus'u tanıttı!

ASUS, 16 Ağustos’ta ROG ailesinin yeni abonesi Zephyrus’un şatafatına yaraşır bir faallik tertip etti. ASUS ROG’nin yeni abonesi ultra ince dizüstü reyin bilgisayarı Zephyrus’un faalliği, ASUS Sistem İş Üniteyi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler’in konut sahipliğinde Emirgan The Seed’de hakikatleştirildi. Faallikte ROG ailesinin yeni abonesi Zephyrus’u tecrübeleme fırsatı bulan katılımcılar, Hayko Cepkin konseriyle de doyasıya eğlendi.

ROG Zephyrus faalliği, Türkiye’den ve dünyadan pek çok şanlı e-sporcuyu da ağırladı. Cizzx, Heaton, Hatex ve Hayko Cepkin’in kozlarını paylaştığı gecede, ASUS ROG’nin sponsoru olduğu şanlı e-sporcu Manuel ‘Grubby’ Schenkhuizen ve Emil ‘Heaton’ Christensen de yer aldı. (Şanlı) e-sports ekipleri Dark Passage, Crew da misafirler arasındaydı. Katılımcılar hazırlanan özel alanlarda Zephyrus’un yanı gizeme ROG ailesinin değişik azalarını da tecrübeleme fırsatı buldu.

Türkiye ve dünyada Gaming pazarının gelişmeye devam ettiğini belirten ASUS Sistem İş Üniteyi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler;

“ROG ailemizin yeni abonesi Zephyrus için tertip ettiğimiz faallikte, e-sporcuları hayranlarıyla bir araya getirme fırsatı bulduk. ASUS olarak, Türkiye gaming pazarında lider konumdayız. Türkiye’nin 2017 ilk yarı bilgilerine göre, gaming pazarı toplam dizüstü pazarının %10’dan aşırısını alıyor ve önümüzdeki yarıyılda bu oran çoğalmaya devem edecek. Bu denli yüksek pazar hissesiyle Türk gaming pazarına karşı mesullüğümüz olduğunu öğreniyoruz. Önümüzdeki yarıyılda da Türkiye’de E-spor ve gaming pazarının daha da büyümesi ve gelişmesi için projeler yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

2017081715113338185.jpgASUS ROG, Yeni Yıldızı Zephyrus'u Tanıttı!

Zephyrus, ‘Ultra-İnce Reyin Bilgisayarı’ kavramını yine belirliyor

GTX 1080 Max-Q mimarisine sahip en ince dizüstü reyin bilgisayarı olan ROG Zephyrus, yalnızca 2,24 kilogram ağırlığı ve 16,9 mm inceliğiyle Ultra-İnce kavramına yeni bir ebat kazandırıyor. Ultra ince magnezyum alaşım gövdeye sahip olan Zephyrus, operasyoncu ve ekran kartında 10 dereceye varan aşırıdan soğutmasıyla da oyunlarda aralıksız performans sunuyor. Zephyrus, kompakt tasarımına sığdırdığı 4-Çekirdekli i7 harekâtçısı, 24 GB’a kadar DDR4 RAM’i ve PCIEx4 SSD ekipmanıyla da reyin tecrübesini bir üst ebada taşıyor. Windows 10’lu ASUS ROG bilgisayarlar, reyin severlere asla en yakın görüntü niteliğini ve bugüne kadarki en gelişmiş reyin tecrübesini sunuyor.

Cep telefonunuzu asıl bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberSamsung Galaxy S8’den Tarihi Rekor! Sonraki HaberWindows’u, PowerPoint ile Vurmuşlar!

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2017