Bu oyunlar App Store’da ilk 5’te!

Bu oyunlar App Store'da ilk 5'te!

Asya’nın en süratli gelişen mobil reyin firmayı Netmarble Games Corp., 5 Temmuz 2017 tarihi itibariyle dünyanın 77 ülkesinde App Store listelerinde “En Çok Kazandıran İlk 5” listesinde en az bir oyununun yer aldığına söyledi.

Müessesesel bir bilgi değerlendirme firmayı olan App Annie’nin en çok kazandıranlar grafiğine göre, Netmarble oyunlarından Lineage2 Revolution ve MARVEL Contest of Champions’ın da aralarında bulunduğu oyunlar bu listelerde yüksek yerlere erişti ve Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Güney Kore, Singapur, Tayvan, Tayland, Hindistan ve Brezilya gibi ülkelerde ilk 5’e girdi.

Şubat ayında Netmarble’ın yüzde 100 iştiraki haline gelen Barbarım Stüdyosu, Amerika App Store sıralamalarında en iyi kazandıran konumuna yerleştiği ve Amerika da dahil 70 ülkede sıralamalarda en üst sıralarda yer aldı. Bu galibiyetin nedeni majör oranda, son çıkan Örümcek Adam filmi Örümcek Adam: Konuta Dönüş ile aynı zamanda çıkarılan coşku verici yeni içeriklere bağlanıyor.

Netmarble’ın 14 Haziran 2017 tarihinde 11 Asya ülkesine görücüye çıkan Lineage2 Revolution, oyunu da Güney Kore’nin de aralarında bulunduğu 7 Asya ülkesinde ilk 5’e girerek ehemmiyetli zafer elde etti. Oyunun çıkışından beri yoğun alaka gördüğü Güney Kore dışındaki ülkelerden kimileriyse Tayvan, Hong Kong, Singapur, Filipinler ve Makao oldu.

Netmarble Games Chief Evrensel Officer Seungwon Lee, “Oyuncularımız, Batı’da takipçilerimizin çok hoşlandığı MARVEL Contest of Champions ve Asya’da en beğenilen oyunlardan biri haline gelen Lineage2 Revolution gibi oyunlarımızdan son derece hoşnut. Bu sene üçüncü çeyrekte Japonya’da, dördüncü çeyrekte ise Amerika’da çıkacak olan Lineage2 Revolution’ın da küresel performansımıza verimi olacağına inanıyoruz.”

Üçüncü çeyrekte Japonya’da ve dördüncü çeyrekte Batı’da piyasaya sürülmesi tasarlanan mobil MMORPG Lineage2 Revolution için Japonya’da 670 bin oyuncu ön kayıt yaptırdı. Amerika pazarıysa San Francisco’da tertip edilen bu yılki GDC faalliğinde oyuna göz atma fırsatı buldu.

Netmarble’ın en büyük paydaşı olduğu Jam City de pozitif geri bildirimler aldı ve Panda Pop, Cookie Jam, Family Guy Another Freakin’ Mobile Game, Futurama: Worlds of Tomorrow ve Genies & Gems oyunlarıyla oldukça galibiyetli oldu.

Evvelki HaberFacebook, Majör Messenger Reklam Testine Hazır! Sonraki HaberMobil reyin dünyası mercek altında!

Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2017