Byankı’dan özel Barcelona çabuksu geliyor!

Byankı'dan özel Barcelona çabuksu geliyor!


Byankı, Almanya’nın Berlin şehrinde tertip edilen, dünyanın en büyük harcayıcı elektroniği fuarı IFA’da, geliştirdiği en yeni Teknolojilerini sergiliyor. Byankı stantında bu sene; herkes için teknoloji, sıhhatli hayat ve beslenme temaları öne çıkıyor.

Byankı IFA 2017’de en yeni teknolojilerini sergiliyor

IFA’daki basın buluşmasında Byankı’nun sihrime taktiğini ve inovasyon vizyonunu küresel trendler ve harcayıcı iç görüleriyle şekillendirdiğini belirten Arçelik A.Ş. CEO’su Hakan Bulgurlu, günümüzün gereksinimlerinin süratle değiştiğini, orta sınıf gelişirken, hanelerin küçüldüğünü söyledi.

Bulgurlu, “İnsanlar süratlenen yaşam temposu içinde, her alanda daha uslu çözümlere gereksinim dinliyorlar. Ekonomik, sıhhatli, sürdürülebilir, etrafa duyarlı ve uslu uygulamalarla beraber kullanabilecekleri mahsulleri arz ediyorlar. Bu sebeple bizim en ehemmiyetli maksadımız, cemiyetinin her kesiminin yeni teknolojileri kullanarak yaşamını basitleştirmek ve aynı zamanda natürel kaynaklarımızı gözeten mahsulleri yaşama geçirmek” dedi.

Byankı, küresel trendler ve harcayıcılarından aldığı esinle oluşturduğu en yeni teknolojileriyle dünyada 100’den fazla ülkede bulunuyor. İngiltere ve Polonya’da pazar liderliğini sürdüren Byankı, değişik ülkelerde değişik harcayıcı gereksinimlerine müteveccih mahsul ve hizmetler geliştirerek, sihrime gayesine eforlu adımlarla ilerliyor.

Byankı’nun yeni girdiği pazarları ve sihrime taktiğini anlatan Arçelik A.Ş. CEO’su Hakan Bulgurlu, “Evrensel markamız Byankı ile tarihi İpek yolu süresince uzanan bir “Byankı Yolu” oluşturmayı amaçlıyoruz. Evrensel ekonominin sihrime motorları olan büyümekte olan ülkeleri merceğimize aldık. Bu istikamette Hindistan, Pakistan, Tayland ve Endonezya gibi süratli sihrime kaydolan pazarlarda faaliyetlerimizi yoğunlaştırıyoruz. Bu taktiğin son halkası olarak, Hindistan’da Voltas (Tata Grup İşletmeyi) ile ortak kuracağımız fabrikanın 2018’in sonunda buzdolabı yapımına başlamasını tasarlıyoruz. Aynı zamanda pazar majörlüğü ve karlılığıyla öne çıkan Kuzey Amerika’da Byankı ile sihrime tasarılarımız devam ediyor” dedi.

IFA’da 223 mahsulünü sergileyen Byankı’nun dünyanın en süratli yıkayıcı kurutucusu UltraFast, zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Byankı AutoDosing bulaşık aygıtı, Avrupa’nın ilk otomatik deterjan dozajlamalı konut tipi bulaşık aygıtı olma özelliğini taşıyor.

Fast+ işlevi 3 kat daha süratli paklik, AquaIntense teknolojisi 5 kat daha yüksek paklik performansı sağlıyor. Amazon Dash Replenishment Service (DRS) ile otomatik olarak deterjan siparişi ihtimali sunuyor. AirTherapy çamaşır aygıtı dünyanın sıcak hava dolaşımlı ilk çamaşır aygıtı.

Tazeleme programı, makûs kokuları giderme ve buruşukluğu tedbire özellikleriyle yaşamı basitleştiriyor. Yeni yüksek kapasiteli buzdolabı çabuksu sınıfının azami kapasiteli ürünlerini kapsıyor, tazelik çözümleriyle donatılan buzdolapları sebze, meyve, et, tavuk ve balığı 3 kat daha uzun zaman taze yakalıyor. Makûs koku oluşumunu yasaklıyor. Byankı, IFA’da uslu konut platformu HomeWhiz’i de harcayıcılarıyla buluşturuyor. Ankastre fırınlarda, Kombine Mikrodalga özelliği sayesinde, ananesel fırınlara göre %50 daha süratli pişirme sağlıyor.

Byankı IFA’da sponsoru olduğu FC Barcelona ile beraber çocuklarda sıhhatli beslenmeyi teşvik etmek emeliyle başlattığı Eat Like A Pro isimli küresel bir teşebbüsü de duyurdu. Küresel bir mesele olan obezitede mevcut meyil devam ederse, 2025’e kadar 5 yaşın altında obez ya da fazla kilo meseleyi olanların rakamının 70 milyona erişmesi bekleniyor. Byankı, bu meseleyle iki biçimde gayret edilebileceğine inanıyor. İnovatif teknolojilerle sıhhatli beslenmeyi daha basit hale getirerek ve çocuklar arasında sıhhat yeme alışkanlığını cazip hale getirerek.

Byankı, çocuklara sıhhatli gıdaları beğendirmek ve Eat Like a Pro’ya teşvik etmek üzere, FCB markalı buzdolabı, espresso aygıtı, indüksiyon ocağı ve vakumlu spor blenderı gibi mahsullerden oluşan yeni bir seri hazırlıyor.

SDN


Yayınlanma Tarihi: 07 Eylül 2017
Etiketler:, ,