Call of Duty WWII Beta Versiyonu PC’ye Geliyor!

Call of Duty WWII Beta Versiyonu PC'ye Geliyor!

Call of Duty serisinin yeni oyunu olacak olan WWII, PS4 ve Xbox için zati faal gidişattaydı.

PC platformuna ay sonunda getirilecek olan Call of Duty WWII sarih betası, ismi üzerinde herkese sarih olacak. Konsol versiyonunda hatırlarsanız oyunun reel halini önsipariş olarak vermiş olma lüzumluluğu mevcuttu.

29 Eylül ve 2 Ekim arasında tüm dünyada indirmeye açılacak olan reyin, oyunun 3 Kasım’daki çıkışından evvel işletme başta olmak üzere herkese reyin hakkında fikir verecek. Sledgehammer Games’in lafında “PC sarih beta Call of Duty WWII’nin çok oyunculu tecrübesinin yalnızca minik bir parçası olacak.” ve “Bu test Kasım ayında online olarak resmen tanıtılacak olan oyunda en iyi tecrübeyi sunabilmemiz için kritik bir adım.” diyor. 

Beta ile alakalı izah yaparken sistem ihtiyaçlarını da söyleyen Sledgehammer, bu spesifikasyonların reel reyin için değişebileceğini de belirtti. 

Windows 7 64 bit veya üzeri Intel Core i3 3225 ya da eşdeğeri harekâtçı 8 GB RAM 25 GB statik disk depolaması NVIDIA GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon HD7850 2GB ya da daha iyi ekran kartı DirectX Versiyon 11 Geniş bant ağ irtibatı DirectX geçimli ses kartı Kaynak : https://www.polygon.com/2017/9/16/16318918/call-of-duty-wwii-pc-beta-september-29

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2017
Etiketler:, ,