Call of Duty: WWII’nin Öykü Modundan, İnsanı Sabırsızlandıran Film Gibi Fragman!

Call of Duty: WWII’nin Öykü Modundan, İnsanı Sabırsızlandıran Film Gibi Fragman!

Film desek değil, reyin desek fazla kaçar. Öykü yerli yerinde ve gördüğümüz şey hakikat anlamda Call of Duty. Köklerine dönen seriden efsane bir fragman geldi.

Son senelerdeki çağdaş savaş çağı uyarlamalarıyla daha önceki kitlesini kaybeden ve beklenmedik düşüşler yaşayan Call of Duty, köklerine geri dönüyor. Oyunun senaryosuna dair yayınlanan yeni fragman, film gibi bir savaş öyküsünün bizi beklediğini gösteriyor.

Reyin çağının mihenk taşlarından Call of Duty serisini dinlemeyen yoktur. Dünya şavaşlarının makus şansa sahip öykülerini, çağın çok ilerisinde teknolojilerle anlatmış ve bir jenerasyonun gönlünü kazanmıştır. Çağdaş savaş öyküleri sayesinde kesintisiz tekerrür yapmaktan kurtulan seri, geleceğe dönük öykülerinin beğenilmemesi nedeniyle 5 yıldır gözden düşüyordu.

Activision ise yaptığı yanlış saldırıların farkına varıp üzdüğü milyonlarca oyuncunun gönlünü almaya hazır. Çıkışına artık 3 aydan daha az bir müddet kalan Call of Duty: WWII, serinin köklerine dönüyor ve II: Dünya Savaşı’ındaki drama öykülere odaklanıyor. 

Amerika Birleşik Devletleri ordusunun 1. piyade bölüğünde misyonlu olan Ronald Daniels’in, D-Day gibi ehemmiyetli cephelerdeki öyküsünü mevzu alacak imal, Normandiya, Almanya ve daha bir hayli tarihi olguyu kapsayacak. Yayınlanan yeni fragmanda ise Daniels’ın üstleri olan Pierson ve Turner’ın öyküde ehemmiyetli yere sahip olacaklarını görüyoruz.

Pierson rolünü muhtelif sinema filmlerinde yer alan ve ismini Transformers ivedisi ile tüm dünyaya duyuran oyuncu Josh Dummel üstleniyor. 

Seslendirmeleri ve grafikleri yere göğe sığdırılamayan Call of Duty: WWII’nin epopesi fragmanını hemen alttan izleyebilir, görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=a9ITIaKzG3A

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017