“Cars 3:Driven to Win” konsola geliyor

Cümbüşü basitçe ulaşılabilen ve neşeyle tecrübelenebilen bir olgu haline getirmek maksadıyla 2014 senesinde reyin pazarına giren Bilkom, Cars 3: Driven to Win” oyununun PS4 ve Xbox One versiyonlarını film ile aynı anda satışa sundu.

Fırtına Jackson’ı yenmeye hazır mısınız?

“Cars 3: Driven to Win”, Arabalar filmi tutkunlarına, Şimşek McQueen ve Cruz Ramirez’in sürücü koltuğuna oturarak, Fırtına Jackson’a karşı aksiyon dolu bir serüven yaşatacak. Oyuncular 20’den fazla Arabalar filmi şahsiyetinden birini seçerek, filmin 13 ikonik yarış civarında yarışabilecek. Şahsiyetlerin ve yarışların şahsileştirilmesi, filmin coşkusunu her yaş ve seviyedeki oyuncunun neşeyle tecrübeleyebilmesi için oyuna ilave edildi.

Cars 3: Driven to Win” oyunculara sürüş ihtimali de sağlıyor. Birbirinden cümbüşlü altı değişik eğitim modunu kullanarak hem tecrübe, hem de mükâfatlar kazanmak muhtemel. Şimşek McQueen’e karşı yarışarak eforunu sınamak isteyenlere “Yarış Modu”nu öneriyoruz. Kazalardan kurtulmayı, rampalardan atlamayı veya yarışların püf noktalarını bilmek için de değişik modlar seçilebilir.

Evvelki HaberAndroid’de Bataryayı Delice Harcayan Uygulamayı Bulun! Sonraki HaberUber CEO’su Travis Kalanick Misyonundan Böldü!

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2017