Elektronik müziğinin yıldızları geliyor

Elektronik müziğinin yıldızları geliyor

Dünya elektronik müziğinin yıldızları İstanbul'da

Türkiye’de asıllaştırdığı faalliklerle elektronik müziği destekleyen Burn Enerji Meşrubatı son 1 senede 150’den fazla DJ’yi, 30 değişik mekanda, binlerce müzikseverle buluşturdu!

Burn Enerji Meşrubatı şimdi de Türkiye’ye tertemiz bir elektronik müzik şenliği tecrübeyi yaşatmak için ‘Big Burn İstanbul”u tertip ediyor. 21-22-23 Temmuz tarihlerinde Suma Beach’te hakikatleşecek olan şenlikte, katılımcılar 3 gün süresince toplam 5 sahnede 60 saatten fazla sürekli müzik ve kamp tecrübeyi yaşayacaklar!

Elektronik müzik dünyasının star adlarının başında gelen, İbiza’nın en coşku verici partilerinin arttaki namlı adı Luciano; minimal techno’dan house ve latin melodilere uzanan eklektik setleriyle kalıpların dışına çıkan bir DJ.

Elektronik müzikte hep ileriye giden 30 zaferli senenin sonuna gelindiğinde bir techno efsanesine dönüşen ikonik yıldız Richie Hawtin, müzik ve modern sanatı her zaman birbirine paralel biçimde sürdürerek yaratıcılığına ebat atlatan bir sanatçı. Kezlerce en iyi techno DJ’i seçilen, İbiza’dan New York’a, Berlin’den Londra’ya kadar elektronik müziğin merkezi olan tüm kentlerde çalmaya devam eden Richie Hawtin, her devrin müzik insanı olarak ders kalitesindeki sahne performansıyla tam dünyayı hipnotize eden setler çıkarmaya devam ediyor!

2013 senesinden beri her yıl Resident Advisor tarafından senenin en iyi DJ’i seçilen Dixon; eşsiz mix tekniği, çaldığı mekanlardaki atmosferi yanılgısız okuma mahareti ve her müzik cinsine olan kontrolüyle dikkat sürükleyen bir ad. Dixon, çaldığı her şenlik ve kulüpte müzakeresiz gecenin yıldızı olup gösteriyi çalarak neden bir numara olduğunu dünyaya ispatlamaya devam ediyor!

Minimal house sahnesinin müzakeresiz en saygıdeğer adı Acid Pauli , kendine has prodüksiyon tekniği ve dinleyenlerini her kezinde kendine hayran eden mix maharetleriyle ülkemizde de majör bir hayran kitlesine sahip.

Tekno müziğin starı, dünyanın en iyi bayan DJ’lerinden Lübnanlı Nicole Moudaber de Big Burn İstanbul’da sahne alacak star adlardan biri. Dans müziğini Beyrut’a ilk getiren ad olan Moudaber ; 2015’te Resident Advisor’ın dünyanın en iyi DJ’leri sıralamasında ilk 100’e girdi. Fantastik enerjisiyle Nicole Moudaber bir plak işletmeyi kurucusu, party promotörü, radyo sunucusu ve majör istekle takip edilen dünyanın en zaferli DJ’lerden biri. Müziği ve sansasyonel stiliyle tüm dünyayı fetheden Moudaber DJ kabinine geçtiğinde ilk parçasını daha çalmadan tüm kalabalığı tesiri altına alıyor.

Türkiye’nin yeni şenlik tecrübeyi Big Burn Istanbul’un avantajlı biletleri Biletix.com’da. Kombine biletlere anında 50 TL’lik indirim de Migros Money Club ile Migros’taki Burn Original ve Burn Lemon Ice paketlerinde!

Müzik ve tabiatın iç içe olduğu bir atmosferde, İstanbul’un en gözde sarih hava mekanlarından biri olan Suma Beach‘te binlerce müzikseveri eşsiz bir şenlik civarında bir araya getirecek olan Big Burn İstanbul’u ajandanıza anekdot etmeyi unutmayın!

Daha ayrıntılı bilgi ve fiyatsız bilet kazanma kısmeti için bigburn.istanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evvelki HaberTaylor Swift’in 3 Senelik Münazarası Sona Erdi! Sonraki HaberDestiny 2 Çıkış Tarihi Sürpriz Yaptı!

Yayınlanma Tarihi: 12 Eylül 2017