En büyük FIFA turnuvası geliyor!

En büyük FIFA turnuvası geliyor!

FIFA’nın Interactive World Cup faalliği seneler içerisinde oldukça gelişti ve bir sonraki eSpor müsabakası şu ana kadarki en iddialı faallik olabilir. Organizasyon ve EA, şimdiye kadarki en büyük FIFA turnuvası natürel olarak FIFA 18 kullanılarak için önümüzdeki güz mevsimine ait tasarılarını açıkladılar.

Interactive World Cup hali hazırda gösterinin ehemmiyetli bir parçası ve oyuncuların kulüplere katılmaları etrafında hakikatleşecek ancak bu sistem majör fotoğrafın yalnızca bir parçası olacak. Dünya genelinde oyuncular reel dünya ekiplerini fotoğrafı müsabakalarda temsil etme bahtı tutacaklar ve Ultimate Team Championships Cups neredeyse herkesin kış ve bahar aktifliklerinde bir kısmete sahip olmalarına olanak tanıyacak.

Turnuvalar hakkında yaza kadar daha fazla bilgi sunulmayacak ancak EA “üst seviye” eSpor takımlarına majör liglerde oynamak için daha fazla talih sunacağını söylüyor. Turnuva gerçeğinde tam bir sene sürecek ve bu surattan izleyecek çok fazla faallik mevzubahisi olacak.

FIFA turnuvaları futbolun doğası gereği süratli bir biçimde majör faalliklere dönüşebiliyor. Bu spor beynelmilel olarak gördüğü alaka ile öne çıkıyor ve FIFA, reel dünya ekiplerinin takviye sunduğunu gördüğümüz video reyin markalarından biri.

Evvelki HaberGalaxy Note 8 Ne Zaman Tanıtılacak? Sonraki HaberKesilmiş Bir Solucan Uzay’a Sevk Edilirse Ne Olur?

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2017