Fallout 4 için özel versiyon geliyor!

Fallout 4 için özel versiyon geliyor!

Fallout 4 hayranları için oldukça hoş bir haberimiz var. Yeni bir reyin versiyonu piyasaya sunulmak üzere ve Kuzey Amerika’da yaşayanlar için bu versiyonun yanında minik bir armağan daha bulunuyor.

Bethesda’nın hafta içinde yaptığı bültende 26 Eylül tarihinde Fallout 4: Game of the Year Edition‘ın yayınlanacağı belirtildi. Bu versiyon, Fallout 4’ün 2016 senesinde aldığı tam mükâfatların bir kutlaması oluyor ve görünene göre reyin, toplamda 200’den fazla mükâfat almış durumda.

Fallout 4: Game of the Year Edition en son sunulan tam reyin aktüellemelerinin yanı gizeme, daha iyi grafikler ve PC ile konsol üzerinde parasız modlar ile birlikte sunulacak.

Ayrıca altı fotoğrafı genişleme paketi de bu özel versiyon için sunuluyor: Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptionss Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron.

Fallout 4: G.O.T.Y. PS4, Xbox One ve PC için sunulacak ve hem internet üzerinden hem de fiziksel olarak satın alınabilecek. Ancak henüz oyunun maliyeti hakkında bir izah yapılmış değil.

Aranızda Fallout 4 Pip-Boy giyilebilirini andıranlarınız kesinlikle vardır. Bu oldukça majör oyuncak, bileğinize bağlı bir biçimde oyunun yaşam bulmasına destekçi olmaktaydı. Hipotez etmiş olabileceğiniz gibi Fallout 4: Game of the Year Edition ile birlikte bu giyilebilir de geri dönüyor. Ancak bu Pip-Boy ne yazık ki yalnızca hudutlu rakamda ve Kuzey Amerika’daki seçilmiş satıcılarda bulunacak.

Cep telefonunuzu asıl bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberSamsung’tan Galaxy S8 İçin Kamera Eğitimleri Sonraki Haber10 Dakikalık Suskun Müzik, iTunes’u Fethetti!

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2017