FIFA 16

Ülkemizde birçok seveninin bulunduğu FIFA 16 oyunu, yeni dönemde kadın futbolcuları ve Türkçe dilini desteklemektedir. Futbol oyunları arasında ilk sırada olan ve herkesi ekrana kilitleyen keyifli bir oyundur.

Oyuna ilk girildiğinde, El Classico ile karşılaşılıyor. Dünyanın en iyi futbol takımlarından olan Barcelona ve Real Madrid’i karşı karşıya getiren bu derbi ile FIFA 16 nasıl oynanır konusunda destek sunulmaktadır. Oyunu ilk andan itibaren tanımak ve oynayış özelliklerini anlayabilmek adına böyle bir seçenek sunulmuştur. Gerçek futbol havası yaşatan bu oyun, dilediğiniz takımı veya futbolcuyu seçerek, futbol maçının birebir oyuncusu gibi hissettirmektedir. Sunduğu efektler ve yüksek kalite ile gerçek bir stadyum ve gerçek bir oyun havası yaşatmaktadır. Oyunun içinde; defans yapma, pres yapma, şut çekme gibi eylemleri gerçekleştiren tuşlarla dilediğiniz anda dilediğiniz hareketi yapabilmektesiniz. Tek gereken, gerçek bir futbol oyunu gibi kurallar paralelinde oyunu oynayabilmektir.

Özellikle futbol severlerin olmazsa olmazlarından olan FIFA 16, tüm kullanıcılarını sevindiren yeni özellikleri ile adından bahsettirmektedir. Futboldan biraz olsun anlayan ve sevenler için tavsiye edilen oyunlar arasındadır.

Yayınlanma Tarihi: 10 Nisan 2016