FIFA 18 Çıkar Çıkmaz Patladı: Oyunun İndirme Butonu Yok!

FIFA 18 Çıkar Çıkmaz Patladı: Oyunun İndirme Butonu Yok!

FIFA 18’i satın alan binlerce kullanıcı çok ciddi bir meseleyle karşı karşıya. Oyunda indirme butonu bulamayan oyuncular EA Sports’a reaksiyon göstermeye başladılar.

Uzunca bir müddetten beri futbolseverlerin merakla beklediği FIFA 18 bugün çıkışını asıllaştırdı. Oyunu ön siparişle veya bugün satın alan binlercebelki de milyonlarca kullanıcı Origin’e akın ederken çok acayip bir şeyle karşılaştılar. Oyunun Origin’de indirme linki yoktu. Şu anda EA forumlarına yüklenen suratlarca birey vakaya karşı reaksiyonlarını gösteriyorlar.

Genelde oyunu Origin’in dışında 3. parti işletmelerden satın alarak Origin’e CD-KEY’le ilave etmek isteyen oyuncuların başına gelen bu vakanın farkında olduğunu belirten EA Sports, meseleyi çözmeye çalıştıklarına söylediler.

Gidişatın çözülebilecek bir vaka olduğuna inanıyorum. Bizzat kendim 3. parti bir şirketten FIFA 18 satın aldım ve kodla Origin hesabımda onayladım. Size bu satırları yazarken reyin arka tasarıda meselesiz bir biçimde iniyor. Bu surattan bu gidişatın herkes için geçerli olmadığını sarihçe söyleyebilirim.

Buna karşın bazı oyuncularda oyuna ulaşım için emin bir tarihe atış oldu. 10 Ekim gibi tarihlere ulaşabileceğini bilen oyuncular da banal olarak dayanak forumlarında nefretlerini dile getirdiler.

Peki, sizce FIFA 18 gün içerisinde bu sarsıntılı çıkışını kumpasa koyabilecek mi?

Kaynak : http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FIFA-18-DOWNLOAD-BUTTON-bug/td-p/6294109/page/28

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2017
Etiketler:,