For Honor, reelinde oynanıyor mu?

For Honor, reelinde oynanıyor mu?

Birkaç ay evvel, Ubisoft’un aksiyon oyunu For Honor’un süratle oyuncu kaybettiğine dair haberler görmüştük. Steam istatistiklerine göre, reyin ilk çıktığında 41,000 oyuncu sürüklemesine karşın iki hafta sonra günlük yalnızca 15,000 oyuncu rakamına düşmüştü. Bu %63’ün üzerinde majör bir düşüş.

Şimdi ise, bir Ubisoft temsilcisi buna karşı çıktı ve For Honor’un hala çok rakamda oyuncusunun olduğunu söyledi.

Game Rant’teki habere göre bir For Honor canlı yayınında Ubisoft Topluluk Geliştiricisi Eric Pope düşük oyuncu rakamına dair haberleri yalanladı ve reyin için gelecek yamayı açıkladı.

Habere göre, Eric Rope “For Honor’da hala çok oyuncumuz var — ister inanın ister inanmayın, bunlar palavra haberler” demiş.

Düşük oyuncu rakamı haberlerinin yalnızca Steam’ın kullanıcı altyapısına baktığını unutmamak gerek, bir hayli haber kaynağı buradaki düşüşü PS4 ve Xbox One gibi başka platformlarda da düşüş olacağı biçiminde genellemiş.

Bu surattan, oyunun Steam’de faal oyuncu kaybettiği doğru olabilir, fakat görünüşe bakılırsa öteki platformlardaki kullanıcı rakamı bu haberleri inkar edebilecek kadar majör.

Şubat 2017’de çıktığından beri, For Honor %45 gibi çok düşük bir puanla Steam’de bulunuyor, binlerce oyuncu oyunun makûs eşleştirme sisteminden davacı.

Evvelki HaberFacebook amaçlarını fotoğrafı olarak değiştirdi… Sonraki HaberGoogle Pixel XL’ın “Çok Gümüş” Modeli Sızdı

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017