Nasiloynanir.com için kullanıcılarının ve üyelerinin gizlilik ile ilgili hassasiyetleri oldukça önemlidir. Bu doğrultu da bu sayfada gizlilik politikalarımız hakkında kısaca bilgi vermek istemekteyiz.

Nasiloynanir.com’da yayınlanan tüm metin ve görseller çeşitli kaynaklardan toparlanıp yeniden yorumlanmıştır. Eğer bu yorumlar sizi rahatsız ediyorsa ya da kurumunuzun gizlilik politikalarına aykırı bir anlatım içeriyorsa info@nasiloynanir.com mail adresi ile bizimle irtibat kurarsanız yayının sitemizden kaldırılmasını sağlarız.

Sitemiz aracılığı ile toplanan veriler ve bu verilerin kullanımı:

Nasiloynanir.com’a üye olursanız ad soyad ve e-posta adresinizi bizimle paylaşmış olursunuz. Biz de bu bilgileri sizi rahatsız etmeyecek şekilde kendi duyurularımızı göndermek için kullanabiliriz. Nasiloynanir.com olarak çeşitli turizm firmaları ile reklam anlaşması da yapabiliriz. Ancak hiç bir firma ya da kişi ile sizin bilgilerinizi paylaşmayız. Sadece bu firmaların tanıtım mesajlarını size e-posta ile gönderebiliriz. Ancak siz bu e-postaları almak istemiyorsanız elbette size göndermeyi durdururuz. Nasiloynanir.com kesinlikle konusuyla alakalı olmayan e-posta mesajlarını size göndermez.

Kütük (log) ve çerez (cookie) bilgisi:
Kullanmış olduğunuz tarayıcılar (internet explorer, google crome, firefox vb.) Nasiloynanir.com ‘u her ziyaretinizde bilgisayarınızdan aldığı bilgileri sunucumuz üzerine bazı loglar olarak kaydedebilir. Bu log’lar tamamen istatistik amaçlı, sayaç raporlarında ve google webmaster tools ölçümlerinde kullanılmak amaçlıdır. Tarayıcınızın gönderdiği veriler arasında tarayıcınızın dili, tarayıcınızın türü, internet protokol numaranız (IP numaranız), sunucudan talebiniz, bu talebinizin tarih bilgisi verileri gibi veriler olabilir.

İletişim kurma istekleriniz:
Nasiloynanir.com ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Şeffaf iletişim politikası sunduğumuz için sizinle her zaman tüm soru ve sorunlarınıza karşı iletişim kurabileceğimiz bir e-posta adresi oluşturduk. Dilediğiniz zaman bize info@nasiloynanir.com ‘a yazabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Nasiloynanir.com, içerisinde yayınladığı tüm bilgileri ve üye olan kullanıcıların bilgilerini korumak için firewall (güvenlik duvarı) önlemleri kullanmaktadır.

Google Reklamları
Nasiloynanir.com reklam sağlayıcısı Google Adsense’dir. Nasiloynanir.com google adsense politikalarına harfiyen uymaktadır ve kullanıcılarını da bu konuda bilgilendirmekle yükümlüdür. Nasiloynanir.com ‘da yayınlanan reklamlar eğer ilginizi çekmiyorsa tıklamayınız. Gereksiz tıklamalardan kaçınınız. Google reklamları tamamen yayınlanan içeriğin özelliğine göre otomatik olarak oluşturulmaktadır. Google reklamları hiçbir şekilde kullanıcı bilgilerini kullanmaz ve üst düzey güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Nasiloynanir.com ‘da kullanılan Google reklamları hakkında daha fazla bilgi almak için Google Adsense Program Politikalarını okuyabilirsiniz.