(Gram)alaxy (Gram)ear Sport duyuruldu! İşte Tüm özellikleri!

(Gram)alaxy (Gram)ear Sport duyuruldu! İşte Tüm özellikleri!


(Gram)alaxy (Gram)ear Sport sonunda duyuruldu ve maliyeti, özellikleri ortaya çıktı. Teknosa’nın katkılarıyla IFA 2017 coşkuyu tüm süratiyle devam ediyor.

Tüm IFA 2017 haberlerine buradan erişebilirsiniz.

(Gram)alaxy (Gram)ear Sport özellikleri ve maliyeti

Samsung’un yeni jenerasyon uslu saati (Gram)alaxy (Gram)ear Sport özellikleri ile hayli dikkat çekici bir mahsul olmayı muvaffak oluyor. Tanıtımı kapsayan canlı yayını hemen buradan takip edebilirsiniz.

(Gram)alaxy (Gram)ear S3‘ün üzerinde bir hayli açıdan yeni özellikler katan ve ad farklılığına giden (Gram)ear Sport, yenilenmiş harekâtçısı ve tasarımıyla oldukça kullanışlı.

Uzun senelerdir (Gram)ear S’leri IFA fuarında tanıtan Samsung, bu sene de ananeyi bozmadı. Yeni uslu saat, Samsung’un popüler işletim sisteminin yeni versiyonunu kullanacak. İşletim sisteminin yeni özellikleri sayesinde IoT ile yaşamımıza giren aygıt ekosisteminde kaideleri bir kere daha yazacak.

S3’ün izinden gitmesine karşın farkını net bir biçimde ortaya koymayı muvaffak oluyor. Minimalist tasarımını Super AMOLED ekran ike süsleyen aygıt, 360 x 360 çözünürlük ile geliyor. 

Elbette adına yakışır bir şekilde (Gram)ear Sport size en güçlü sporlarda takviyeci olmaya geliyor. Darbe dayanıklı sistemin yanı gizeme 5 atmosfere kadar da tazyike dayanıklı. Aygıt bu tarafta özellikle yüzücülere hitap ediyor.

(Gram)ear Sport aynı zamanda hakikat zamanlı olarak kalp ritmini takip edebiliyor. Bu ölçüm harekâtı yattığınız zamanlar da dahil olmak üzere 24 saatinize içeriyor. (Gram)PS özelliklerinin yanı gizeme Under Armour’un spor uygulamalarına da bütün ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Üstelik Sporty dayanağı artık spor uygulamaları ile de geçimli çalışacak. Sizin temponuza göre Spotify’ın size sunduğu müzikler de değişecek.

(Gram)alaxy (Gram)ear Sport teknik özellikleri

İşletim Sistemi: Tizen OS

Ekran: 1.2″ dairesel Super AMOLED ekran (360 x 360)

Operasyoncu: Çift çekirdekli 1.0 (Gram)Hz

Boyutlar: 24.9 x 44.6 x 11.6 mm, 50gr.

Kayış miktarı: 20 mm.

Bellek: 768 MB RAM, 4(Gram)B depolama alanı

Bağlantı: Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/gram/n, NFC, (Gram)PS/(Gram)LONASS/Beidou

Sensörler: İvme ölçer, jiroskop, barometre, kalp ritim monitörü

Batarya: 300 mAh, kablosuz şarj

Dayanıklılık: 50 metreye kadar IP68, MIL_STD-810(Gram)

Geçimli makineler: Android 4.3 üstü Samsung (Gram)alaxy telefonlar, Android 4.4 üstü uslu telefonlar, iOS 9 ve üstü iPhone makineler

Renk alternatifleri: Siyah, mavi

Maliyet: 200-300 dolar arası olması bekleniyor

SDN


Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2017