Nasıl Oynanır olarak temel amacımız günlük yaşamda 3 yaşında bir kardeşiminizin oynayacağı oyundan tutunda , 50-60 yaşlarındaki abilerimizin ablalarımızın oynayacağı oyunların hepsini sizlere tanıtmak , kurallarını ve nasıl oynandığını açıklamaktır.

Böylelikle sizler hem oynadığınız oyun hakkındaki daha global kurallar ve oynanış şeklini öğrenirken , dikkatinizi çekmesi üzerine menümüzden gezerek başka bir oyuna bakıp aaaa bu oyunda güzelmiş , yarın bunu oynayalım diyebileceksiniz.

Biz bu işe başlarken alabileceğimiz eleştirileri biliyorduk. Çokta eleştiri alıyoruz. Bunlar bizim için birer övgüdür. Yaptığınız olumlu olumsuz her türlü yorum bizi güçlendirmektedir. Unutmayınız ki bazı oyunların özellikle arkadaş çevresinde oynanan yazılı kuralları olmayan oyunların bölgeden bölgeye hatta gruptan grupa kurallarında farklılık olabilmektedir. Biz en çok duyduğumuzu , en global olanı paylaşmaya çalışıyoruz.  Ama sizlerden önemle ricamız eğer bir oyunun kuralında veya anlatılışında eksiklik veya yanlışlık hissediyorsanız lütfen yorum olarak doğrusunu bizimle paylaşın.

Eğer benim oyun bilgim çok bende sizler gibi arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum. Bir nasiloynanir.com yazarı olmak istiyorum diyorsanız lütfen iletişim formumuzu doldurunuz.

Eğlenceli bol oyunlu günler dileriz…