İlk Fallout Oyunu Steam’de Fiyatsız!

İlk Fallout Oyunu Steam'de Fiyatsız!

Fallout 4 ile geniş bir kitlenin hoşlandığı, post-apokaliptik dünyada yaşamda kalma oyunu olan Fallout’un ilk oyunu 24 saatliğine Steam’de fiyatsız!

Fallout 4 ile geniş kitlelere erişen, kıyamet sonrası dünyada yaşamda kalma oyunu olan Fallout’un ilk oyunu olan “Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game” Steam’de 24 saatliğine tamamen parasız indirilebilir oldu. Oldukça fazla ve daha önceki hayran kitlesine sahip bu oyunun orijinal ilk oyununu şayet merak ediyorsanız, Steam hesabınıza ilave ederek tamamen fiyatsız bir biçimde sınayabileceksiniz. 

Şayet Fallout serisini Fallout 4 ile tanıdıysanız, bu ilk oyunun size hayli değişik geleceğini söylememiz gerekiyor. Zira serinin ilk oyunu olan bu orijinal reyin 1997 imali ve seslendirme yerine yazılarla öyküsünü anlatan bir stili var. Ancak reyin İngilizce de olsa oynamasının gayet zevkli olduğunu düşünüyorum. 

“Reyin içi bir görüntü”

24 saatliğine, tamamen fiyatsız olarak kütüphanenize ilave edip, indirebileceğiniz oyunun Steam sayfasına şuradaki irtibat üzerinden erişebilirsiniz. Oyunu daha sonra indirmek için kütüphanenize ilave etmek için “Oyunu Oyna” yazan butona basıp indirme sayfasına geçmeden direk kütüphanenize giderek, kütüphanenizde ekli olduğunu görebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Serinin ilk oyununu oynayacak mısınız? 

Kaynak : https://steamed.kotaku.com/the-original-fallout-is-free-on-steam-1819012572

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017
Etiketler:, ,