ininal’dan özel ödeme kartları

ininal'dan özel ödeme kartları

Fertsel kullanıcılara ön ödemeli kartlar ve müesseselere finansal hizmetler sunan ininal, dünyanın en çok oynanan ve en fazla ciro yapan mobil oyunu “Arena of Valor”‘un üretimcisi Tencent Games ile işbirliğine imzalaydı.  

ininal, kredi kartını dijital civarda kullanmak istemeyenler için ve mobil ödemenin yüksek komite oranlarına çözüm olarak ortak markalı kartlar sunuyor. Bu işbirliği ile beraber ininal’ın ilk etapta Arena of Valor oyuncuları için tertip ettiği kartlar Batman, Butterfly ve Thane şahsiyetleriyle özel olarak planlandı. Kullanıcılar bu kartlar sayesinde indirim fırsatlarının yanı gizeme hem basit, hem de tehlikesiz alışveriş olanağına kavuşuyor.

Dünya genelinde Honor of Kings ismiyle öğrenilen ancak Ağustos 2017’den itibaren Arena of Valor olarak Avrupa tanıtımı yapılan reyin, iOS ve Android platformlarında Mobil Moba oyunu olarak seçim ediliyor.

ininal’ın CEO’su Ömer Suner “Hem fertsel hem de müessesesel alıcılara esas finansal hizmetleri sağlamak emeli ile 2012 senesinde kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de  bir ilk olduk ve milyonlarca şahsa hizmet sunar konuma geldik. Türkiye’de mobil reyin oynayan 30 milyon şahıs olduğunu öğreniyoruz. Arena of Valor hem Türkiye’yi hem de tüm dünyayı kasıp kavuran bir reyin. Yüzde 400 gelişmelerin mevzubahisi olduğu evrensel reyin sektöründe Tencent Games gibi lider konumda olan bir marka ile beraber çalışmaktan ve reyin tutkunlarını özel faydalar sağlayan bir kart programı ile buluşturmaktan mutluluk dinliyoruz.” diyor.

Arena of Valor oyununun Güney Kore, Tayvan, Tayland ve Vietnam’da majör bir galibiyet gösterdikten sonra yalnızca bir sene içerisinde tüm platformlarda en üst sıralarda yer alarak Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa’da fotoğrafı olarak piyasaya sunulduğunu belirten Tencent Games yetkilileri ininal ile yapmış oldukları uyuşma hakkında şunları söylüyor:

“Tencent Games olarak, dünyanın en eforlu ortaklarıyla çalışmayı amaçlıyoruz ve bu sebeple oyuncuların çok özel fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanmalarına destekçi olmak için ininal ile çalışmaya başlamaktan mutluluk dinliyoruz. Bu ortaklığın, Arena of Valor’u Türkiye’deki mobil reyin pazarının doruğuna taşıyacağına ve saygıdeğer bir işbirliği olacağına inanıyoruz.”

“Mobil oyunlar her geçen gün yaşamımızda daha fazla yer edinirken, dünyanın en büyük reyin işletmesi Tencent Games ile yaptığımız işbirliği, hizmetlerimizin ne denli kullanışlı olduğunun ve oyunculara fayda sağladığının ehemmiyetli bir göstergesi. Tencent ile hakikatleştirdiğimiz bu işbirliği evrensel bir oyuncu olduğumuzun da delili. Hakikatleştirdiğimiz bu işbirliği ile dünyanın en ehemmiyetli reyin şirketlerinin Türkiye pazarına girmelerine de destekçi oluyor ve onların en ehemmiyetli ödeme partneri oluyoruz.” diyen İninal İş Geliştirme İdareyicisi Zafer Yılmaz, laflarına şunları ilave ediyor:

“Arena of Valor oyuncuları basit ve tehlikesiz alışveriş tecrübeyi yaşamalarının yanında, işbirliğimiz kapsamında Tencent Games’e sağladığımız API servislerimiz ile kendilerine sunulacak olan avantaj, indirim ve kampanyalardan da yararlanacaklar.”

Cep telefonunuzu reel bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberYeni Bir Game of Thrones Oyunu Daha mı Geliyor? Sonraki HaberYouTube, Logosunu ve Görünüşünü Yeniledi

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017