iOS fotoğrafçıları için Quickshot çıktı!

iOS fotoğrafçıları için Quickshot çıktı!


Popüler iOS uygulamaları Facetune ve Enlight geliştiricisi Lightricks tarafından sunulan son ürün ise Enlight Quckshot oldu. Yetenekleriyle iOS fotoğrafçılarının oldukça hoşuna gidecek olan uygulama hızı, basitliği ve gücüyle fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırıyor.

Instagram’dan hacklendik açıklaması!

Popüler fotoğraf paylaşım ağı Instagram, bugün yaptığı açıklamayla neredeyse “hacklendik!” dedi….

iOS için Enlight Quickshot huzurlarınızda!

Yapay zekadan gücünü alan ve otomatik ayarlama özelliklerine sahip modları ve toplu düzenleme araçlarına sahip fotoğraf galerisi ile güçlü bir iOS uygulaması olan Quickshot mobil fotoğrafçılığı keyifli hale getiriyor.

Quickshot ile sunulan çekim modları arasında HDR, hızlı çekim, fotoğraf ve elektronik flaş bulunuyor. Her biri yapay zeka sayesinde en zorlu ışık koşullarında bile en iyi görüntüyü yakalamanızı sağlayacak bu modlar ile kötü fotoğraf çekmeniz zorlaşıyor.

17-08/31/enlight-quickshot-ios-app-uygulama-sdn-02.png

Otomatik geliştirme aracı, kırpma, dahili filtreler ve çok daha fazlasına sahip olan Quickshot, fotoğraf galerinizdeki görüntüleri tekli ya da toplu halde kolayca düzenlemenizi sağlıyor. Normalde aynı anda 3 fotoğrafa kadar düzenleme desteği sunan uygulama, ücret ödemeniz durumunda 4 veya daha fazlasına destek sağlamakta. Ayrıca yine ücret karşılığında kişiselleştirilmiş filtreler oluşturup kaydetme ve herhangi bir çekiminizde kullanma şansına sahip oluyorsunuz.

Enlight Quickshot uygulamasının birçok iPhone’da yerini alacağını şimdiden tahmin etmek hiç de güç değil. 

iOS için Enlight Quickshot indir (App Store)

:: iOS için Enlight Quickshot uygulamasını denediniz mi?

SDN


Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017