İşte Ubisoft’un E3 tasarıyı!

İşte Ubisoft'un E3 tasarıyı!

Ubisoft, Far Cry 5® ve South Park™: The Fractured But Whole™ hakkında daha fazla bilgi verecekleri ve Assassin’s Creed®, Just Dance® ve  The Crew oyunlarının son versiyonları ile alakalı ayrıntıları paylaşacakları E3 2017 tasarılarını hazırladı. Ayrıca, Ubisoft muhtelif platformlarda yeni başlıklar sunacak ve ziyaretçileri ve izleyicileri cümbüşle dolu bir haftayla buluşturacak.

“E3 sadece Ubisoft için değil tüm sektörümüz için bir coşku ve onur anıdır” diyor Ubisoft’un CEO’su ve kurucu ortağı Yves Guillemot. “En nihayetinde, Ubisoft oyunları dünyadaki kabiliyetli ekiplerimizin toplu mücadelelerinin, cümbüşteki en büyük adlarla olan işbirliğimizin ve oyuncuların kendi katkılarının bir neticeyidir. Bu sebeple, E3’te binlerce hayranın ve konutta bizi izleyecek milyonlarca bireyin reyin dünyaları yaratma mevzusundaki eşsiz adımlarımızı ve onlar için hazırladığımız aksiyon dolu programı görmeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Ubisoft’un E3 2017 Konferansı 12 Haziran Pazartesi günü saat 23: 00’de başlıyor. 40 dakikalık ön gösterim 22:20’de başlıyor. Ön gösterim ve konferans canlı olarak  Ubisoft.com, Ubisoft YouTube kanalı ve Ubisoft’un Twitch kanalından izlenebilecek. 13-15 Haziran’da E3 ziyaretçileri Ubisoft standında yeni oyunları oynayabilecek ve etkinliklere katılabilecek.

Ubisoft E3 2017 videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Evvelki HaberAraştırmacılar yaşayan bir spor kumaş üretti… Sonraki HaberNokia 9’dan Yeni Sürat Testi Sızıntıları Var!

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2017