Karıştırdığı Çöplerin İçinde PS4 Bulan ‘Ballı’ Twitch Yayıncısı

Karıştırdığı Çöplerin İçinde PS4 Bulan 'Ballı' Twitch Yayıncısı

Çöp toplayarak Twitch’de ünlenen yayıncı, yeniden çöp topladığı bir sırada PS4 ve değişik parçalarını bularak, bir çok bireyin hayaline reelleştirdi.

Çöp toplarken sürüklediği videolarla Twitch’de ünlenmeyi muvaffak olan TrashM4N, yaptığı bir canlı yayın sırasında çöplerin arasında tamamen çalışan PS4 buldu. Çoğu zaman sıradan içeriklerin paylaşıldığı kanalda çok garip bir hadiseyle karşılaşan TrashM4N, iki adet reyin kolu, kablolar ve sorgulayıcıları ile beraber bulduğu PS4’ü evinde test ettiğinde daha majör bir sürprizle karşılaştı. Konsol bozuk değildi ve tüm fonksiyonelliği ile çalışıyordu.

PS4 Slim stilinde bir konsolun neden çöp kutusunu bırakıldığını öğrenmiyoruz, ancak muhtemelen ufak veya pervasız bir dostumuz kablolardan kaynaklı bir meseleyi konsola yormuş olmalı ki, faturayı konsola keserek çöpe atmaya karar vermiş.

PlayStation 4’ü açtığında, etkin olarak PlayStation Plus azalığının olduğunu belirten TrashM4N, aboneliğin otomatik yenilemesini kapattığını belirtti.

İnanıyorum ki pek çok insan TrashM4N kadar kısmetli olmak istiyordur, ancak bu stil kaderler çok fazla denk gelmiyor. Umarım, bu konsolu atan dostumuzun parasal gidişatı yerindedir ve atma nedeni bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanmıyordur.

Kaynak : https://kotaku.com/garbage-man-finds-working-ps4-in-the-trash-1818567831

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017
Etiketler:,