Kısa Zamanlığına Fiyatsız Olan 4 Android Reyin!

Kısa Zamanlığına Fiyatsız Olan 4 Android Reyin!

Sıradanda fiyatlı olmasına karşın kısa zamanlığına fiyatsız hale getirilen 4 Android oyunu listeledik. Yalnız elinizi seri yakalasanız iyi olur, zira her biri emin bir müddete kadar indirilebilir olacak.

Mekteplerin başlayacağı bu günlerde telefonlar için reyin aradığınızı hipotez edebiliyorum. Bilgisayarlar veya konsollardan uzaklaşılan bu süreçte mektep veya iş nedeniyle daha çok mobil oyunlar seçim edilebiliyor. Piyasada milyonlarca mobil reyin bulunmasına karşın bunları hem nitelikli hem de fiyatsız olarak bulmak çok güç olabiliyor.

Bu surattan bugün sizlere sıradanda fiyatlı, ancak kısa zamanlığına fiyatsız olan 4 oyunu listeleyeceğiz. Çok yakında yine fiyatlı olacak oyunları kaçırmamanızı öneriyorum. Oyunu indirmeseniz dahi bir kere indirip iptal ederek fiyatlı oyunu hesabınızda doğrulayabilirsiniz.

Stickman Revenge 3: League of Heroes

Bayağı Maliyeti: 9,99 TL – Kalan Zaman: 7 Gün

Stickman Revenge 3: League of HeroesİNDİR

Koşucu tabanlı platform oyunu arayanlar için çok hoş bir reyin. 6 değişik kişilik arasından yapabileceğiniz tercihle paraları toplayacak, eforunuzu artıracak ve işverenleri yenerek ilerleyeceksiniz.

Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics Puzzle

Bayağı Maliyeti: 0,99 TL – Kalan Zaman: 2 Gün

Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics PuzzleİNDİR

Mobil platforma en uygun fizik motoruna sahip bulmaca oyunlarından biri olan Hexasmash’de gayenizi yok etmek için enkaz topunu özgür vazgeçeceksiniz.

Three Towers: The Puzzle GamePremium

Bayağı Maliyeti: 6,99 TL – Kalan Zaman: 4 Gün

Three Towers: The Puzzle Game PremiumİNDİR

Renkli blokları uygun köşeli parantezlere yerleştirdiğiniz reyin başlangıçta çok basit olsa da ileri seviyelerde git gide güçleşiyor. Bir anımsatma: Oyunda 1000 seviyeden fazla kısım bulunuyor.

Behind the Door

Bayağı Maliyeti: 5,89 TL – Kalan Zaman: 5 Gün

Behind The DoorİNDİR

Unity motoru ile geliştirilmiş bağımsız fobi oyunu olarak geçen Behind the Door, cinsin hayranı olanlar için hoş bir alternatif olacaktır.

Tüm bu oyunlara fiyatsız olarak erişmek için emin bir zaman var. Bu müddetlerde 4 hoş oyuna yetişirseniz, fiyatsız olarak kütüphanenize ilave edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/These-paid-Android-games-are-free-for-a-limited-time-grab-them-while-you-can_id97837

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017
Etiketler: