LG V30 renk alternatifleri belirli oldu!

LG V30 renk alternatifleri belirli oldu!


Uzun müddettir gündemde olan LG’nin bugüne kadarki en iyi telefonu V30 için tanıtım tarihi geldi çattı. Tanıtıma saatler kala Evan Blass twitter hesabından V30’un renk alternatiflerini gösteren bir görsel paylaştı.

LG’den iddialı V30 izahı!

LG’nin yakında fotoğrafı olarak tanıtacağı ve hakkında birkaç video yayımladığı yeni uslu telefonu…

LG V30 renk alternatifleri belirli oldu!

LG V30‘a ait en net görselleri paylaşan Evan Blass, cep telefonu sızıntıları mevzusunda en emin adlardan biri. Blass’ın son paylaştığı görselde V30’un Siyah, gümüş, lacivert ve mor renkleri ile geleceğini görüyoruz. Görselde V30’un artta LG’nin ses özelliklerini geliştirmek için ortaklık kurduğu B & O Play logosu bulunmakta. 

V serisine yeni bir soluk getirecek olan LG V30’da ikinci ekran bulunmuyor. LG, bu modelle beraber ilk kez AMOLED ekrana geçiyor. G6’ya benzeyen oldukça ince çerçevelere sahip bir ekranla gelecek olan V30’un ekranının kenarlarının hafif kavisli olması bekleniyor. V30, 18:9 ekran formatı da makinenin en ehemmiyetli özelliklerinden biri. 

6 inçlik dev bir ekranla gelecek olan LG V30, 6 GB RAM ve Snapdragon 835 operasyoncuya sahip olacak. İddialara göre V30’un ekranında haptik geri bildirim sağlayacak bir Teknoloji kullanılacak. İkinci ekrana yazılımsal bir çözüm olarak üst tarafta kısayolların ve bildirimlerin bulunduğu bir kayan çubuğun olması bekleniyor.

LG V30’un şu ana kadar cep telefonlarında kullanılan en geniş diyafram kıymetine sahip olması bekleniyor. F 1/ 6 diyafram genişliği ile üst seviye  düşük ışık performansı sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Batarya kapasitesi henüz netleşmeyen V30’un arka tarafının sırça olması kablosuz şarj özelliğine işaret ediyor. LG V30’un IP68 sertifikası ile gelmesi de mümkün.

LG V30’un tanıtılması ile beraber makineyle alakalı resmileşen tam ayrıntıları sitemiz üzerini bilebilirsiniz.

:: Sizce LG V30 senenin telefonu olabilir mi?

 

 

SDN


Yayınlanma Tarihi: 12 Eylül 2017