Middle Earth: Shadow Of War Oyununun İlk Oyun İçi Videosu Yayınlandı

Gelişen teknoloji ile birlikte oyun dünyasında sürekli daha etkileyici ve oynayanları adeta gerçek bir dünyadaymış gibi büyüleyen oyunlar geliştiriliyor. Middle earth shadow of war bu oyunların en yenisi olarak, heyecan fırtınası estirmeye hazırlanıyor.

Devam Oyununda Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi ile Büyük Aksiyon

Orta dünya anlamına gelen Middle Earth ifadesine, aslında aşinayız. Dünyada en çok izlenen filmi rekorlarını kıran Yüzüklerin Efendisi,  2014 yılında Middle Earth oyunu ile sinema dünyasından oyun platformuna taşınmıştı. Shadow of Mordor olarak adlandırılan bu oyunda, o esrarengiz orta dünyada, hayali kahramanlar arasında yaşanan savaşlar, muhteşem görsel efektler ve başarılı bir kurgu ile oyun sevenlerin beğenisine sunulmuştu. Olumlu tepkiler alan bu oyunun üzerinden çok geçmeden, oyunun sahibi olan şirket, Monolith Productions tarafından middle earth shadow of warrior hazırlanmaya başlandı.

Heyecanlı Bekleyiş

Şu sıralar middle earth shadow of war gameplay ilk oyunu oynayanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Bu oyunun yayınlanacağı tarih olarak 22 Ağustos belirlendi. Ve geçtiğimiz günlerde de oyunun ilk oyun içi videosu yayınlandı. Videonun izlenme rekorları kırmasına bakılırsa, bu oyunun diğerinden çok daha fazla ses getireceği şimdiden belirlenmiş oldu. Video, son derece canlı ses efektleri ve görsel efektlerle sunuldu. Videodan anlaşıldığına göre bu oyunda Baş kahraman Talion, Mordor bölgesindeki kaleleri kazanmaya çalışacak. Ve tabii oyunda Talion’u yönetecek olan oyuncuların hedefi, Yüzük tayfları olacak.

Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2017