Middle-earth: Shadow of War’un Aksiyon Fragmanı, Yüzüklerin Efendisi’ni Aratmıyor!

Middle-earth: Shadow of War'un Aksiyon Fragmanı, Yüzüklerin Efendisi'ni Aratmıyor!

Orta dünyayı hoşlananlar buraya. Shadow of War için yayınlanan interaktif aksiyon fragmanı o kadar hakikatçi ki, kendinizi Yüzüklerin Efendisi filmine içerisini sezeceksiniz.

Yüzüklerin Efendisi kâinatını çok zaferli bir biçimde oyuna aktarmayı muvaffak olan Middle Earth: Shadow of Mordor’un yeni oyunu Shadow of War için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman o kadar hakikatçi ki, rakamsız oskar kazanan efsane Yüzüklerin Efendisi filminin yeni versiyonunu izleyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

Kısa fragmanda şahsiyetimizi savaşın içerisinde görüyoruz. Nemesis sistemi sayesinde kendi saflarına kattığı orklarla beraber yaptığı çabayı gözler önüne seren fragmanının sonunda bir tercih yapmanız gerekiyor. Ekip dostunuzu kurtaracak veya vefata terk edeceksiniz. Seçeceğiniz vakalar değişik neticeler oluşturacak. İnteraktif bir video ile karşımıza çıkan Warner Bros, yaptığınız tercihlerin neticesine göre değişik öyküler oluşturacak.

Bu özellik oyuna da yansır mı belirsiz, ancak son derece üst seviye grafiklerle planlanmış bir fragman için çok ince düşünülmüş bir ayrıntı olmuş. Middle-earth: Shadow of War, 10 Ekim 2017’de, PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını asıllaştıracak.

Kaynak : https://www.theverge.com/2017/9/18/16326784/shadow-of-war-lord-of-the-rings-commercial-live-action-neil-huxley-practical-effects

Yayınlanma Tarihi: 22 Eylül 2017