Monument Valley 2 ön kayıtları başladı

Monument Valley 2 ön kayıtları başladı

Mağazaya ilk sunulduğundan beri, Monument Valley en çok beğenilen mobil bulmaca oyunları arasında yer alıyor. Oyunda şahsiyetimizi M.C. Escher tablolarına eş izometrik ve canlı platformlarda hareket ettirerek bulmacalar çözüyoruz. iOS ve Android‘de oldukça popüler olan oyunun en iyi anlarından biri ise reklam ve mikro operasyonlarla sizi rahatsız etmemesi.

Apple, geçtiğimiz sene reelleşen WWDC’de Monument Valley 2‘yi tanıtmıştı, ve şimdi ise reyin yakında Android kullanıcıları için de ulaşılabilir olacak. İsterseniz şu an Google Play Store sayfasına gidebilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Monument Valley 2 - Official Release Trailer - out nowMonument Valley 2 – Official Release Trailer – out nowMonument Valley 2 by ustwo games, available now exclusively on the App Store: Guide a mother and her child as they embark on a journey through magical architecture, discovering illusionary pathways and delightful puzzles as you learn the secrets of the Sacred Geometry. A completely new story from the Monument Valley universe. You don’t need to have previously played Monument Valley to enjoy Monument Valley 2. Enjoy beautiful levels filled with illusory, meditative puzzles, using brand new interactions to explore the changing dynamics between characters. Artwork inspired by an eclectic mixture of architectural styles, artistic movements and personal influences, each translated into stunning geometric structures. Immerse yourself in uniquely melodic interactive soundscapes, tailored perfectly to every step of Ro and her child’s journey.

Ön kayıt yaptırmak ne yazık ki oyuna erişiminizi süratlendirmeyecektir, ancak bu sayede piyasaya sürüldüğü anda bir bildirim alabilirsiniz. Oyunun maliyeti majör ihtimalle App Store’daki maliyetiyle aynı olacak, başka bir deyişle 4.99$.

Cep telefonunuzu asıl bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberGalaxy Note 8 ve Yenilenen S Pen… Sonraki HaberYotaPhone 3 Artık Asıl! İşte Özellikleri

[part:single][/part]

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017