Müzikseverlere özel uygulama!

Müzikseverlere özel uygulama!

Garanti Bankası‘nın sponsorluğuyla geliştirilen KonserV uygulamayı, tüm müzikseverlere özel avantajlar sunmaya devam ediyor.

Uygulamanın 2 esas işlevi var:

Sunduğu aktiflik takvimi ile kullanıcılara kentteki faallikler hakkında bilgi vermek: Kullanıcılar takvimdeki aktiflik ayrıntısına girerek bilgi alabiliyor, spotify entegrasyonu ile sanatçının şarkılarından misaller dinleyebiliyor, aktifliği sosyal medyada paylaşabiliyor veya anımsatma/gözdelerine ilave ederek ilerde unutmamasını sağlayabiliyor.

Puan kazandırarak, kullanıcılara mükâfatlar sunmak: Kullanıcılar, aktiflik takviminde yer alan biletix biletli faalliklerin biletlerini, app menüsünde yer alan “biletimi işle” butonuna tıklayarak işletebiliyorlar. İşletilen her bir aktiflik bileti kullanıcıya 100 puan kazandırıyor. Ayrıca aktiflikleri sosyal medya üzerinden paylaşın müzikseverler de 5 puan kazanabiliyor.

Kullanıcılar biriktirdikleri puanları, mükâfat fihristinde yer alan mükâfatlara dönüştürebiliyorlar. Bu mükâfatlar arasında aktiflik davetiyeleri, imzalı albümler, t-shirt’ler ve yurt dışı şenlik davetiyeleri olabiliyor. Kullanıcının rastgele bir mükâfatı alabilmesi için, mükâfat puanının %70’ini bilet okutarak kazanmış olması gerekiyor. Kazanılan puanlar 1 sene sonra işlevini kaybediyor ve kullanıcılar profil bilgilerinde hangi puanın ne zaman geçerliğini yitireceğini görebiliyorlar.

Tüm bunların yanı gizeme KonserV içinde bir de radyo yer alıyor. Dileyen kullanıcılar aktiflik takvimine bugüne kadar girdiği müzisyenlerin şarkılarından oluşan çalma listesini dinleyebiliyorlar.

Ayrıca zaman zaman tertip edilen kampanyalar ile kullanıcılarına değişik avantajlar da sağlayan KonserV, Babylon, Salon İKSV ve daha pek çok mekanda vestiyeri fiyatsız kullanabiliyor, şenlik alanlarındaki locker’lardan fiyatsız faydalanabiliyor.

Peki, KonserV’den faydalanmak için ne yapmak gerekiyor?

KonserV’yi cebine indirirsin. Aktiflik biletinin barkodunu uygulama içinde kameraya okutursun. Takvimdeki aktiflikleri Facebook ve Twitter’dan paylaşırsın. 

Tüm bu yaptıklarından bol bol puan kazanıp mükâfat fihristinden konser bileti alır, Sennheiser kulaklık kazanır, hoşlandığın sanatçıların imzalı albümlerine erişir ve hatta yurt dışı şenliğine dahi uçarsın.

KonserV Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.mobile.konserve&hl=tr

KonserV App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/konserv/id477459821?l=tr&mt=8

Evvelki HaberApple Bir Defa Daha Listenin Tepesinde! Sonraki HaberRAM’inizin kararlılığını test edin!

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017