No Man’s Sky Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Macera ve Bilimkurgu İle Yeni Gezegenler Keşfedin

Oyun oynamaktan zevk alan ve farklı oyun heyecanları arayanlar için tasarlanmış olan No Man’s Sky ile bu heyecana sizde ortak olun. Bilimkurgu ve macera oyunları içerisinde yer alan bu oyunu oynamaktan büyük zevk duyacaksınız. Genel olarak uzay teması tarzında bir oyun olması sayesinde son derece keyif alıyorsunuz. No Man’s Sky pc ile beraber uyumlu olarak oynanabilmektedir. Bu sayede bu heyecana her an sizlerde ortak olabilirsiniz. Açık bir dünyada geçen bu macera sayesinde uzay gemilerinizi yapabilecek ve daha çok geliştirebileceksiniz. Oyunda binlerce ve hatta daha fazla miktarda canlı ve araç yer alması neticesinde ortaya harika bir oyun atmosferi çıkmış oluyor.

Çok Oyunculu Seçeneği İle Daha Eğlenceli Bir Oyun Oynayın

Ayrıca No Man’s Sky multiplayer seçeneği sayesinde çok oyunlu olarak da oynanabilmektedir. Bu açıdan arkadaşlarınızla beraber bu macera dolu dünyanın kapılarını açabilirsiniz. Sıkılmadan ve severek oynayacağınız bu oyun Türkçe sunumuyla beraber sizlerle olacak. No Man’s Sky Türkçe seçeneği sayesinde bu oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Yeni Güncelleştirmeler İle Daha Aktif Olun

Bu oyunda oluşturulan yeni güncelleme ile daha önemli maceralara daha rahat ulaşabileceksiniz. Uzay boşluğunda yer alan gezegenlerde kendi özelliklerinizi kendiniz oluşturarak önemli başarılara imza atın. Macera ve bilimkurgu tutkunları bu yeni güncelleştirmeleri kesinlikle kaçırmasın. Pişman olmayacağınız ve büyük ilgi duyacağınız macera dolu enfes bir oyun sizleri bekliyor.

Yayınlanma Tarihi: 19 Mart 2017