No Man’s Sky’ın yeni aktüellemesi ile gemilere yeni özellik

No Man's Sky'ın yeni aktüellemesi ile gemilere yeni özellik


Reyin dünyasının en büyük skandallarından biri haline gelen ve Sean Murray liderliğindeki Hello Games tarafından geliştirilen No Man’s Sky, çıkışından evvel yapılan söylemeler ve gösterilen videolar ile oyuncular arasında majör bir coşku yaratmış, çıkışından sonra ise temennilerin altında ciddi derecede ezilmişti. Çıkışından aylar sonra yapılan majör bir aktüelleme ile kendini az çok toplamayı muvaffak olan No Man’s Sky, bu aktüellemenin daha sonra gelecek olan majör aktüellemelere hazırlık olduğunu bizlere belirtmiş, oyundan hala umudu olan oyuncuları da heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz ay yayınlanan 1.3 aktüellemesi ile gerçekten de baştan alt yenilenen ve neredeyse 30 saatlik bir öykü ile karşımıza çıkan No Man’s Sky, bu aktüelleme sonrasında dahi minik çaplı aktüellemeler ile büyümeye devam ediyor.

No Man's Sky'ın yeni güncellemesi ile gemilere yeni özellik
Geçtiğimiz gün yayınlanan 1.35 versiyon numaralı yeni aktüelleme ile beraber reyin içerisinde bulunan gemilere manevra marifeti ilave eden Hello Games, bu sayede değişik gemiler yalnızca teçhizat taşıma hududu veya sürati ile değil, manevra becerileri ile de değişik bir gemi hissi vermesini sağlamayı hedeflemiş. Yeni aktüellemeyi konsollarınız veya Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
teçhizat, gemi geliştirme ilk versiyona göre basit değil aralıksız yeni bişiyler aramanız uygarlıklara kendinizi ispatlamanız gerekiyo. ana vazife ve yan misyonlar hoş kurgulanmış. oyunu şimdi alan biri makûs yorumlara anlam veremez. yeniden de maliyeti 90tl’den fazla olmamalı. Hala aktüelleme geliyor demek.O kadar oyuna küfrettik ama adamlar boşvermek yerine hala uğraşıyor bu taktir edilesi birşey.

Yayınlanma Tarihi: 01 Ekim 2017