Nvidia, Kullanıcılarına 50.000 Shadow of Mordor Kodu Dağıtacak!

Nvidia, Kullanıcılarına 50.000 Shadow of Mordor Kodu Dağıtacak!

Nvidia, GeForce Experience’e giren kullanıcılara gelişigüzel olara 50.000 Shadow of Mordor kodu dağıtacak.

Nvidia, 10 Ekim’de çıkacak Middle Earth: Shadow of War’un iftiharına, GeForce Experience uygulamasına giren kullanıcılara serinin ilk oyunu Middle Earth: Shadow of Mordor’u dağıtacak. Gelişigüzel olarak seçilecek 50.000 kullanıcıya verilecek oyunun toplam bedeli 1 milyon dolardan fazla.

Steam kodu hesabıyla sevk edilecek Shadow of Mordor, şu anda ülkemizde 59 TL’den satılıyor. Gerek grafik gerekse de oynanış anlamında hala çok iddialı bir üretim olan Shadow of Mordor, ikinci oyunu oynamak isteyen oyunculara basitlik olması için kesintisiz böyle kampanyalarla karşımıza çıkıyor.

10 Ekim’de çıkacak yeni oyunu kutladığını söyleyen Nvidia, bahtınızı sınamak için yapmanız gerekenleri söyledi. Oyuna sahip olma uğru elde etkeniz için yapmanız gereken tek şey,  25 Eylül’e kadar GeForce Experience’in en son versiyonuna giriş yapmak. Bunu yaptıktan sonra şayet 50.000 şahsın arasına girdiyseniz reyin içerisinde yer alan bildirimle bilgilendirileceksiniz.

Nvidia kumpaslı olarak GFE kullanıcılarına beta kodları ve değişik armağanlar yollamaya devam ediyor. Hem ekran kartı aktüelleştirmeleri hem de reyin promosyonlarından faydalanıp bir hayli ekstra özelliği kullanmak için GeForce Experience’i indirebilirsiniz.

Kaynak : http://www.pcgamer.com/nvidia-is-giving-away-50000-shadow-of-mordor-game-codes/

Yayınlanma Tarihi: 25 Eylül 2017