Oyunder, GameX 2017’e Katılanlara Arabuluculuk Yapacak

Oyunder, GameX 2017'e Katılanlara Arabuluculuk Yapacak

GameX 2017 Beynelmilel Reyin Fuarı’na katılacak olanlar, Oyunder’in /G ismini verdiği Reyin Sektörü Seminer Maratonları ile reyin dolu bir yolculuğa çıkabilirler.

14 Eylül 2017’de başlayacak Oyunder seminerlerinde “Women in Games Türkiye”, “Sinema ve Reyin Sektörü”, “Reyin Sektörüne Müteveccih Yardımlar”, “Influencer Marketing”, “Espor Yayıncılığı”, “Espor’da ve Oyunlarda Hukuk”, “Espor ve Marka İlişkisi”, “Oyunlarda Oyuncu İrtibatı ve İdare Taktikleri” mevzuları yer alıyor.

EEMEA Bölgesindeki azami katılımlı fuar olan GameX Dijital Reyin ve Cümbüş Fuarı, 14-16 Eylül 2017 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kurultay Merkezi’nde hakikatleşecek olan Oyunder seminerlerine konut sahipliği yapıyor. Oyunder, tertip ettiği bu faallikler dizisinde profesyoneller ile iş dünyasından reyin sektörü hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isteyen gençleri, geliştiricileri, teşebbüsçüleri, yatırımcıları ve ileriye müteveccih olarak bu sektörde yer almayı kastedenleri mevzunun uzmanları ile buluşturuyor.

Reyin Sektörü Seminer Maratonu’nda yer alan seminerler ve katılımcılar şöyle sıralanıyor:

Türkiye’nin reyin sanayisini temsil eden ve kar emeli gütmeyen Dernek statüsünde bir birlik olan OYUNDER Reyin Tasarımcıları, Geliştiricileri, İmal ve Yayımcıları, Derneği aboneleri arasında bağımsız reyin geliştiricileri, imal ve yayıncıları, tasarımcılar, grafik sanatları uzmanları, müzisyenler, ses teknisyenleri, alt yükleniciler, sektöre hizmet sağlayan mali uzmanlar, hukukçular, acemi ve profesyonel, sektör temsilcileri, teknoloji firmaları, talebeler ve akademisyenler bulunmaktadır.

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2017
Etiketler: