Oyunlara yaz indirimi geliyor!

Oyunlara yaz indirimi geliyor!

Bu yaz tatilini sevinçle geçireceğiniz reyin kampanyası başladı! Oyuncuların suratını güldürecek her cinsten oyunda başlayan indirimler, 22 Mayıs – 2 Temmuz 2017 arasında devam edecek. İster aksiyon ister yarış tutkunu olun, ister futbol coş ister strateji, bu kampanya bütün size göre!

Reyin dünyasının en beğenilen serilerinin son oyunları cazip maliyetleri ile sizleri bekliyor. Call of Duty Infinite Warfare, Mafia 3, Street Fighter 5, Dishonored 2, Guitar Hero Live, WWE 2K17, Fallout 4, Watch Dogs 2, Dark Souls 3 ve daha bir hayli oyunun maliyetleri indirimde!

22 Mayıs – 2 Temmuz 2017 tarihleri arasında Skylanders ve Disney Infinity mahsullerinde %80’e varan indirimleri kaçırmayın.

Tüm Disney Infinity ve Skylanders Başlangıç Kutuyu ve figürlerdeki bu harikulade indirimler ile oyuncuların neşeyi ikiye direnecek.

Kampanyada yer alan tüm oyunlar için satış noktalarını ya da aralgame’i ziyaret edebilirsiniz. Playstation 4, Xbox One ve PC oyunlarında geçerli olacak indirimlerden faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Evvelki HaberAndroid Telefonlar İçin 7 Kullanışlı İpucu! Sonraki HaberSony, Xperia X ve Xperia X Compact’ı Öldürüyor mu?

Yayınlanma Tarihi: 04 Eylül 2017