Pc Gamer’a Kapak Olan İlk Türk Oyunu

Grafikler Açısından Son Derece Mükemmel ve Benzersiz Bir Oyun

Savaş oyunlarını ve aksiyonu seven kişiler için çeşitli özelliklerin yer aldığı önemli bir oyun olan Mount & Blade serisinin yeni oyunu karşınızda. Mount & blade ıı: Bannerlord ile Orta çağ içerisinde muhteşem bir deneyime hazır olun. Oyun meraklıları için son derece iyi grafiklere sahip olan bu oyun ile alacağınız keyif sınırsızdır. En iyi şekilde yapılmış olan bölümleri ilerledikçe daha çok seveceksiniz.

Stratejik ve Önemli Bir Rol Yapma Modeli 

Genel olarak bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekmektedir. Tema olarak Orta Çağ’ın inanılmaz boyutlarda olan atmosferi seçilmiştir. Önceki oyun olan Mount & Blade: Warband’a göre belirgin bir şekilde daha iyi hale getirilen grafikler sayesinde daha heyecanlı bir oyun alanına giriş yapmış oluyorsunuz. Oyunda yer alan bazı özellikler arasında ilk olarak dikkat çeken keşfedilecek pek çok yer ve farklı karakterlerin yer alması gelmektedir. Ayrıca yapay zeka açısından farklı bir deneyim katan özelliklerde oyun içerisinde yer almaktadır.

Önemli Başarılara Ulaşmış Olan Heyecanlı Bir Oyun

The PC Gamer Weekend Livestream’ın 2. gününde oyunun game play’i yayınlanmış olup önemli bilgiler verilmiştir. Bir Türk oyunu ilk defa Pc Gamer’a bu sayede kapak olmuş oldu. Bu açıdan oldukça değerli ve vazgeçilmezler arasına girebilecek kapasitede bir oyun sizleri bekliyor. Mount & Blade ıı: Bannerlord Türkçe uyumlu seçeneği sayesinde zevkle ve heyecanla oynanabilecek. İnanılmaz ve harika bir atmosferin içinde heyecanı yaşayın.

Yayınlanma Tarihi: 17 Mart 2017