Pikachu dansçısı sahnede söndü!

Pikachu dansçısı sahnede söndü!

Dans edip, zıplayan bir Pikachu’dan daha cümbüşlü bir şey varsa o da herkesin önünde dans eden, zıplayan ve sönen bir Pikachu olsa gerek.

Geçen hafta Songdo, Güney Kore’de tertip edilen Pokemon World Şenlik 2017‘de Pokemon’un Pikachu’su kılığına giren 14 dansçı, güzel görünen danslarına başladılar. Ancak bir dakika sonra 1 dakika 1 saniye bir Pikachu dansçısı, daha doğrusu en öndeki lider dansçı, usulca sönmeye başladı. Bu sırada bir değil, yedi misyonlu birden sahneye girerek sönen Pikachu’yu apar topar sahneden dışarı çıkardı.

Diğer dansçılar gidişattan etkilenmedi ve danslarını sürdürdüler. Şarkının sonuna doğru 4 dakika 35 saniye dansçı, beğeniler arasında usulca sahneye geri döndü ancak kısmetsizlikler peşini vazgeçmemişti. Bütün dostlarına katılacağı sırada Pikachu yeniden hava kaçırdı ve tekerrür sahneden uzaklaştırıldı.

Dansçının böyle dargın bir biçimde dışarı çekilmesi, muhtemelen Pokemon tutkunlarının güzeline gitmeyecek bir tutumdu ya da belki de sönen Pikachu’nun içindeki dansçıya hasar vermesinden evham etmişlerdi?. Bu arada gördüğümüz, 2017’de yaşanan ilk canlı performans kazası değil. Şubat’ta, BRIT Awards’ta pop şarkıcısı Katy Perry’nin bir dansçısı sahneden düşmüş, internette cümbüş mevzusu olmuştu.

Evvelki HaberUFS 2.1, Galaxy S8’in Özelliklerinden Kaldırıldı! Sonraki HaberDosya Gezgini’nin UWP Versiyonu Masaüstüne Geldi!

[part:single][/part]

Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2017