Playstation 4 İçin 4.5 Güncellemesi Geldi

Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilir oyunlarından olan playstation 4,5 oyunun yeni sürümü Türkiye piyasasına sürüldü. Playstation 4.5 güncelleme olarak internet ortamından da ulaşabileceğiniz yeni sürüm ile playstation oyununu yeni özellikleri ile daha büyük bir keyif ve heyecanla oynayabilirsiniz.

Playstation 4.5 Update

Playstation 4,5 Update, yüksek kapasiteli bilgisayarlarda kolaylıkla oynanabilen ve bilgisayarları kasmayan bir oyundur. Düşük performans ve kapasiteye sahip olan bilgisayarlarda da çalışabilen ancak bu tür bilgisayarlarda kurulumu tavsiye edilmeyen bu oyunu bilgisayarlarınıza nasıl yükleyeceğiniz ve nasıl çalıştıracağınız konusunda uygulamanın satıldığı sitelerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Playstation 4.5

Bir eğlence portalı, vazgeçilmez bir ekip çalışması ve elde edilen önemli başarılar olarak boş zamanlarınızı eşsiz keyfe dönüştüren playstation 4,5 oyununun güncel sürümü playstation 4’ün gelişmiş sürümüdür. Playstation 4’e göre daha hızlı bağlanabilen ve kullanılabilen sürüm ile bilgisayarlarınız daha güvenilir bir şekilde çalışır. Playstatiton oyunları için özellikle yapılmış olan bilgisayarlarda oynanması grup oyunları için daha uygun olup bilgisayarların güvenliğinin sağlanması açısından da önemlidir.

Playstation Oyun Odaları

Playstation oyun odalarına girerek kurulmuş hazır takımlara üye olarak oyuna başlayabilirsiniz. İsterseniz kendi ekibinizi kurup yeni bir oda açıp o odada playstation 4,5 keyfini sevdiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Sınırsız sayıda oda ve salon ile playstationla sınırlarınızı aşabilir ve hiç tanımadığınız insanlarla hem dostluk kurabilir hem de oyun arkadaşlığı yapabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2017