Radeon Crimson ReLive Edition yenilendi!

Radeon Crimson ReLive Edition yenilendi!

AMD, Radeon Software Crimson ReLive Edition’u yeniledi. 17.7.2 versiyonuna rakımlan Radeon Software Crimson ReLive Edition’da yapılan farklılıklar ve gelen yenilikler ise şöyle;

Misal olarak:  Radeon Chill faalleştirilen bir HP Omen NB’da, League of Legends’da azami ayarlarda, kullanıcıya yüzde 30 daha uzun batarya ömrü sunabilmekte.

Radeon WattMan: GPU voltajı, saat süratlerini, hafıza saat süratlerini, fan süratlerini ve sıcaklıkları hakimiyet eden efor idare vasıtayıdır. WattMan’e bu versiyonda gelen yenilikler: Hafıza saat sürati (Downclock) eksiltme takviyeyi. Artık Power States hakimiyetlerini desteklemekte.

Radeon ReLive: Oyunları yayınlama, kaydolma gibi vasıtaları barındıran özelliktir. ReLive’a bu versiyonla gelen yenilikler: Kayıt ve yayın için artık 100Mbps’ye kadar bit oranlarını destekliyor. Kamera saydamlığı için yeni hakimiyetler ilave edildi. Kayıt veya yayın sırasında iyileştirilmiş hafıza kullanımı. Yayın sırasında Anlık Tekerrür Kaydı, Ara surat Taşıt Çubuğunda Kayıt Giderekici ve Ağ İletişim Sorunları gibi yeni bildirimler. Gelişmiş Ses Hakimiyetleri: Bu yeni versiyon, özelleştirilebilen mikrofon ses hakimiyetleri, kaydolunmuş görüntüler için ses kuvvetlendirme ve mikrofon için bas-konuş (fare + klavye) takviyeyi.

AMD LiquidVR 360 SDK, VR özellikli grafik kartlarında ilk kere, baştan sona GPU ile süratlendirilmiş HEVC 4K-by-4K VR video oynatımını muhtemel kılmaktadır. Aynı zamanda Immersive Ambisonic Audio teknolojisini de yardımlar.

Ayrıca bu versiyon ile beraber oyuncular için içerisinde FPS’yi sınırlayan ve DirectX 12 ve çoklu GPU dayanağıyla efor tasarrufu yapan Frame Rate Targeting Control, işlenmiş renk hakimiyetlerinin tekerrür sunumu olan Per-Display Color Controls  gibi Catalyst Control Center’da bulunan ek ayarların yine planlanarak yeni Radeon Ayalarının içine ilave edilmesi gibi bir hayli özellik ilave edildi.

Radeon Software Vanguard Beta Programı: Radeon Software Vanguard Beta Tester programı ile AMD kullanıcıların dolaysız olarak bizimle çalışmasını, Radeon Software ile alakalı görüşlerini bizimle paylaşmalarını sağlıyoruz. Seçilen kullanıcıların, Radeon Software’in yeni versiyonlarını herkesten evvel test etme olanağı bularak iyileştirmeler ve geliştirmeler için bize destekçi olabilecekler. Daha ayrıntılı bilgi: www.Radeon.com/Vanguard 

Radeon™ GPU Profiler: çözümle, Ayarla, Süratlendir. Düşük seviyede, dahili ekipman iş parçası takibi sunan ilk PC grafik vasıtayıdır. Mantle ile yeni jenerasyon API’lere esin verirken, Radeon GPU Profiler, PC reyin geliştiricilerine Vulkan® ve DirectX 12’de çalışmaları için destekçi oluyor. Radeon GPU Profiler, geçmiştekinin aksine GPU’ya derinlemesine ulaşarak, Asenkron Harekât kullanımını, vaka giderekmeyi, iş hattı takılmaları , darboğazlar ve eşi performans yararsızlıklarını inceleme etmelerini görsel olarak sağlıyor. Evvelki HaberFacebook’tan Korsana Karşı Ehemmiyetli Satın Alma! Sonraki HaberWindows 10 S, MSDN Azalarına Sunuldu

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2017