Red Dead Redemption 2’nin Pc Versiyonu Hazırlanıyor

Red dead redemption 2 pc oyunu sevenler ikincisinin çıkma tarihini dört gözle bekliyor. Herkesin merakla beklediği red dead redemption 2 pc ye çıkacak mı? Sorusunun cevabı netleşti. Oyun ile ilgili bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı.

Red dead redemption 2 indir seçeneğini her gün internette arayanlar için 2017 yılı büyük yıl. Herkesin merakla ve sabırsızlıkla beklediği oyunun duyurusu yapıldı. Red dead redemption 2 pc çıkış tarihi 2017 yılının sonları olarak belirtildi. Tam tarih alınamamakla beraber oyunun bu sene çıkması kesin gibi görünüyor. 4K desteği ile çıkış yapması planlanıyor oyunun.

Oyunun ilk fragmanı yakın zamanda piyasaya sürülecek. Fragmanını bile sabırsızlıkla bekleyen oyun severler için bir iki hafta içerisinde fragman yayınlanacak. Oyunun Xbox 360 ve play station 3 oyun makinelerinde oynanmıştı ilk serisi. İkinci serininde aynı şekilde oyun sistemlerini destekleneceği biliniyor. Red dead redemption pc oyunu bundan tam yedi sene önce ilk serisini sunmuştu. 7 senedir sabırsız bir şekilde beklenen ikinci oyun ise artık piyasaya sürülmek ve sevenleri ile buluşmak için bekliyor.

Red dead redemption pc oyunu Rockstar tarafından duyuruldu. Daha önce ilk seri oyun olan  Red dead redemption oyunundaki gibi bir görsel paylaştı firma. Görselde ilk oyunda olduğu gibi kovboylar bulunmaktadır. Bu görsel artık oyunun ikinci serisinde sona gelindiğini gösteriyor. Oyunun görseli bile sevenlerini heyecanlandırmaya yetti de arttı.

Yayınlanma Tarihi: 17 Mart 2017