Sanatçı Kimliğinizi Ortaya Çıkaracak iOS Oyunu, Kısa Müddetliğine Fiyatsız!

Sanatçı Kimliğinizi Ortaya Çıkaracak iOS Oyunu, Kısa Müddetliğine Fiyatsız!

Apple kullanıcıları için bomba bir haberimiz var. Bayağıda 3 dolar olan INKS adlı reyin kısa müddetliğine fiyatsız oldu. Kaçırmamanızı öneriyorum.

Devamlı Android için yayınlanan fiyatsız reyin veya uygulamalardan bahsediyoruz. Bunu gören iOS kullanıcıları da haklı olarak bizlere kızıyorlar. Bildiğiniz gibi iOS bu stil içeriklere karşı daha idareli bir işletim sistemi olduğu için böyle bir meseleyle karşı karşıya kalınıyor. Yeniden de ender de olsa fiyatsız oyunları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Bugün sizlere kısa müddetliğine fiyatsız olan INKS adlı iOS oyununu sunacağız. Bayağıda 3 dolardan satılan reyin, Pinball ile Paintball’un karışımından ortaya çıkmış son derece cümbüşlü bir reyin.

Zamanında Apple Tasarım Ödülüne de layık görünen INKS’de, Pinball platformunda boyalara karşı çaba vereceğiz. Haftanın fiyatsız uygulaması olarak paylaşılan INKS, yakın zamanda orijinal maliyetine geri dönecek, bu surattan elinizi acele tutarak oyunu indirmenizi öneriyorum.

Oynayan şahısların yorumlarına göre son derece cümbüşlü olan ve gerçekten de öyle gözüken INKS’ı alttan fiyatsız olarak indirebilir, harikulade pastel renkleri kullanarak bir sanat yapıtı yaratabilirsiniz.

INKS.İNDİR Kaynak : http://wccftech.com/apples-free-app-of-the-week-is-a-pinball-and-paintball-hybrid-3-value/

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2017
Etiketler:,