Shadow of the Beast Ön Siparişe Açıldı

Shadow of the Beast oyunu 2013 yılından beri Playstation platformu için geliştiriliyordu. Geliştirme sürecinin sonuna gelindiği ve popüler oyun konsolu Playstation 4 için oyunun çok yakın tarihte yayınlanacağının duyurusu yapıldı. İlk kez 1989’da oynanmaya başlayan bu efsane oyun PS4 platformu için yeniden hayat buluyor. Oyunun geliştiricisi Heavy Spectrum Entertainment, ilk olarak 2015 yılının Ocak ayında bu oyunu piyasaya süreceğini duyurmuştu. Ancak yaşanan aksilikler ile oyun ertelendi. Ancak bu erteleme oyunu merakla bekleyenler için olumlu sonuçlar doğurmuş durumda. Oyun, yüksek görüntü kalitesi ile 60 FPS değerinde oynanacak.

Shadow of the Beast, 17 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya çıkacak ve merakla bekleyenler için Platstation Store üzerinden ön siparişe açılacak. Ön sipariş ile oyunu sipariş edecek olanlar oyuna hem daha ucuz bir fiyata sahip olabilecekler hem de en erken oyuna sahip olabilecekler.

Oyunu ön sipariş ile satın alanlar için farklı bir kapak tasarımı sunan oyun üreticileri, dinamik bir Playstation 4 temasına da sahip olabilecekler. Shadow of the Beast nasıl oynanır sorusuna cevap bulabileceğiniz bu videoda oyunu daha yakından inceleyebilir, ön sipariş vermeden önce nasıl bir oyuna sahip olacağınızı görebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 31 Mart 2016