Sony’nin yeni PlayStation 4 sürprizi!

Sony'nin yeni PlayStation 4 sürprizi!

Muhtelif oyunlara veya müsabakalara bağlı özel versiyonlar haricinde, PlayStation konsollarının beyaz veya siyah dışında renklerde sunulduğunu pek göremiyoruz. Ancak görünene göre, şayet internet üzerinde gözükmeye başlayan altın PS4 Slim resimlerinin doğruluğu varsa, bu gidişat değişmek üzere.

Sony, henüz altın rengi 1TB Slim konsolu yayımlama tasarısına dair bir ilan yapmış değil ancak Reddit üzerinde bir Target çalışanı tarafından yayınlanan fotoğraf, en azından Amerika Birleşik Devletlerinde bu mahsulün çok uzakta olmadığını gösterir gibi gözüküyor.

Reddit yazarına göre konsol, 9 Haziran kadar erken bir tarihte, Sony’nin E3 basın izahından yalnızca günler evvel satışa sunulabilir. Bu gidişat da ilan için pek geniş bir zaman aralığı vazgeçmiyor.

Natürel ki şu anda bir altın rengi PS4 hakimiyet kolu öteki pek çok rengin yanı gizeme satın alınabiliyor ancak eş renkte bir konsola da sahip olmak, netlikle pek çok bireyin ilgisine sürükleyecektir. Şayet resimler reelse, Sony’nin PS2’de olduğu gibi kollar ile eşleşen daha fazla konsol rengi sunma olasılığı bulunuyor olabilir.

PS4 Pro için değişik bir renk alternatifi bulunmaması bir ölçü donakaltıcı olsa da, Sony’nin iPhone 5C eşi bir yaklaşım sergileyerek üst seviye teçhizat ile ilgilenmeyen şahıslar için daha ucuz ve daha renkli alternatifler sunmayı tasarlıyor olması olası.

Henüz bu resimler doğrulanmış değil ve Sony, şimdilik bu dedikodu hakkında yorum yapmamayı seçim ediyor…

Evvelki HaberVMware Horizon Cloud, Azure Üzerinden Sunulacak Sonraki HaberTouch ID Sensörü Arkaya Taşıyan iPhone 8 Sızdı!

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017