The Culling

Değişik atmosferi ve görünümü ile oyuncuların sevdiği oyunlardan bir tanesidir. Oyunda hayatta kalma mücadelesi verilirken, etrafı keşfetmeye çalışılmaktadır. Oyunun akışı oldukça keyiflidir.

Cennete benzeyen bir adada, açlık oyunları oynanmaktadır. 16 yarışmacının bulunduğu oyunun içinde, amaç birinci olmaktır. Fakat zorluk kısmı ise sürenin sadece 20 dakika oluşudur. Bu süre içinde, kendi silahlarınızı geliştirmeli, tuzaklar kurmalı ve tam bir avcı gibi hareket edilmesi gerekmektedir. Kendinizi korumakla birlikte, birinciliğe koşmak şarttır, aksi takdirde rakiplerinize av olmak durumunda kalmaktasınız. Kıyasıya rekabetin bulunduğu ve bu rekabetin içinde en hızlı, analitik ve akıllı olanın kazandığı bir oyundur. The Culling nasıl oynanır hakkında kısa bilginin akabinde, oyuna gelecek yeniliklere de değinmek gerekir: Kadın karakterler, yeni karakterler, yeni silahlar ve ürünler, yeni haritalar, dil paketleri ve yeni tuzaklar da kısa süre içinde oyuna dâhil edilecektir.

Hayatta kalma mücadelesinin kıyasıya yaşandığı ve çevredeki herkesin rakip olduğu bu oyun atraksiyonlarla doludur. Oyunu merak edenler, pratikte oyunun şeklini ve mantığı daha iyi anlayacaklardır.

Yayınlanma Tarihi: 10 Nisan 2016