The I of the Dragon Oyun İncelemesi

The I of the Dragon oyunu beta sürümde olan ve karmaşık yapısıyla kullanıcıların ilgisini çeken bir oyundur. Birçok sitede ücretsiz steam kodları dağıtılan oyunda, diğer oyunlardan farklı olarak size bir ejderha olma olanağı sunuyor. İşte oyunun en ilginç tarafı budur. Oyun içerisinde örümceğe benzeyen yaratıklar ve kuleleri yok ederek ilerliyorsunuz. Nefesiniz kül kokuyor ve etrafa ateş püskürtüyorsunuz.

The I of the Dragon, grafikleri incelendiğinde vasat bir tablo sergilemekle beraber, oyunun çıkış fikri kullanıcıların ilgisini çekebiliyor. Oyun uzun süredir beta sürümüyle devam etmekte ve oyunda birçok hata bulunmaktadır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen kullanıcılarının büyük bir kısmından olumlu yorum almayı başarmıştır. Ayrıca oyunda birçok dil seçeneğinin de mevcut olduğunu ve tercih sebeplerinin arasında bu durumunda olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

The I of the Dragon, grafik çalışması yapılması ve oyunda bulunan bazı hataların giderilmesiyle beraber, oyuna kurgusal bir hikaye eklenmesiyle oldukça güzel bir hale dönüştürülebilir. Tabi ki bu durumda yapımcılara oldukça fazla iş düşüyor.

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2017