Uzaylılar hakkında korkutucu iddialar!

Uzaylılar hakkında korkutucu iddialar!

Ridley Scott, 40 senelik bir geçmişe sahip olan, bizden daha zeki ve ölümcül katil uzaylıları mevzu alan Alien filmlerinin başındaki ad. İşin enteresan olan kısmı, bu senaryoların hakikat yaşamda başımıza gelebileceğini düşünmesi.

Sky News ile yapılan bir görüşmede, Scott, uzaylılara veya “üstün varlıklar” olarak adlandırdığı şeylere inandığını söylemekteydi. Bunun çok donakaltıcı olduğu söylenemez. Scott, kariyerinin majör bir kısmını uzaylı filmleri yaparak (en sonuncusu Alien: Covenant) geçirmiş vaziyette ve ayrıca, insanların majör bir kısmı da aynı düşünceyi paylaşıyor.

2015 senesinde tertip edilen bir YouGov anketine göre Amerikalıların, İngilizlerin ve Almanların yarısından aşırısı uzaylılara inanıyor ve bir başka anket de her beş Kanadalıdan dördünün bu inancı paylaştığını gösteriyor.

Scott, şu anda en azından 100 ile 200 arasında eş cinsin uzayda yaşadığını iddia ediyor. Ancak Scott, uzaylıların hemen ak sancak sürükleyeceklerini düşünmediğini de sözlerine ilave ediyor. Her ne kadar çoğumuz Vulkanların galakside dolaşarak Zephran Cochrane’in ilk warp motorunu bulmasını beklediklerini düşünmek istesek de, Scott, karşılaşacağımız uzaylıların, şayet kendilerini kışkırtırsak, bizi birkaç saniye içerisinde yok etmeye çalışacaklarına emin…

Evvelki HaberLG G6 Mini Asla Dönüşecek mi?

Yayınlanma Tarihi: 07 Eylül 2017