Voidu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Voidu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Türkiye’deki reyin sektörü süratle büyüyor. Türkiye’deki reyin severlerin rakamının çoğalışı, pazarın da süratle gelişmesini sağlıyor. Yurtdışında sıklıkla karşımıza çıkan dijital reyin platformları artık ülkemizde de yaygınlaştı. Türkiye’de faaliyetine başlayıp süratle dünyaya dağılmakta olan en büyük dijital reyin platformu ise Voidu. 2015 senesinin Ağustos ayında faaliyete geçen Voidu’nun en ehemmiyetli artısı, yaptığı ehemmiyetli indirimler ve tertip ettiği majör kampanyalarla dijital oyunları uygun maliyetlerle reyin severlere sunması. Türkiye’nin ilk bağımsız dijital reyin mağazası olan Voidu, maliyet artısını da yanına alarak süratle gelişti ve Türkiye’deki reyin beğenirler tarafından en çok ziyaret edilen sitelerin arasına girdi.

Süratli bir biçimde gelişen Voidu kısa vakit içinde 10’dan fazla çalışana sahip oldu ve bünyesinde binlerce reyin bulunuyor. Yerli oyunculara çok rakamda reyin alternatifi sunan Voidu, zengin içeriği ile reyin sektörüne ismini duyurdu. İngilizce versiyonunu da çıkararak Türkiye’den dünyaya dağılan Voidu’nun en ehemmiyetli avantajlarından biri de yeni oyunları dünya ile eşzamanlı olarak reyin severlere eriştiriyor olması.

Voidu Kampanyaları

Voidu’nun cazip maliyetleri, kullanıcıları en çok kendisine bağlayan nedenlerden biri. Bu dijital mağaza artık en aktüel oyunları ve yeri dolmayacak bayağıları uygun maliyetlerle kullanıcıların alkışına sunuyor. Voidu, reyin markaları ile de sık sık kampanya tertip ediyor. Markalarla beraber oluşturulan ortak projeler, reyin severlerin karşısına avantajlı maliyetler sunuyor. Ayrıca sitede haftalık indirimler de tertip ediliyor. Voidu’yu kumpaslı olarak takip edenler, satın almak istedikleri oyunları cazip maliyetlerle elde edebilme kısmetine sahip oluyor. Misalin, yarıyılsal olarak markalara özel günlük indirimler tertip edilebiliyor. Bu özel indirim günlerde, bazı markaların oyunlarına %80 etrafında indirimlerle ulaşılabiliyor.

Voidu’da yer alan oyunlar belli yarıyıllarda özel indirimlerle satışa sunuluyor. Bununla beraber işletmenin kullanıcılara sunduğu indirim kodları da en namlı oyunları en uygun maliyetlerle satın almaya imkân tanıyor. GTA, Max Payne, Lost Planet gibi en namlı oyunları oldukça cazip maliyetlerle Voidu’dan almak muhtemel.

Voidu, reyin beğenirler tarafından merakla beklenen yeni oyunları da Türkiye’de ilk olarak satışa çıkarıyor olmasıyla öne çıkıyor. Şirket, en çok beklenen oyunları ehemmiyetli indirim ölçüleriyle satışa sokuyor. Voidu’nun verdiği indirim kodları kimi zaman sepet üzerinden yapılacak indirimlerde, kimi zamanda reyin özelinde düşecek olan maliyetlerde kullanılabiliyor.

Voidu Emin Mi?

Voidu, Türkiye’deki en emin dijital platformların arasında bulunuyor. Voidu üzerinden dijital reyin alma sürecinin rastgele bir güvenlik sarihi bulunmuyor. Sitede hem kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor hem de Turkcell, Avea ve Vodafone’un mobil ödeme alternatifleri ile reyin satın alınabiliyor. Ayrıca platforma TTNET faturası alternatifi de eklendi.

Voidu’dan Nasıl Reyin Alınır?

Voidu’dan reyin satın almak için öncelikle siteye aza olmanız gerekiyor. Azalık harekâtını bitirdikten sonra istediğiniz oyunu seçiyor ve dijital versiyonunu sizin için uygun olan ödeme alternatifi ile satın alıyorsunuz. Ardından oyunları Steam ya da Origin gibi platformlardan kodlar aracılığıyla aktive ediyorsunuz ya da Voidu üzerinden indiriyor ve oyuna orijinal olarak da sahip oluyorsunuz.

Oyunların kodlar aracılığı ile aktive edilmesine bazı markaların verdiği kodları misal olarak verebiliriz. Mesela EA oyunları size Origin kodu veriyor. Ubisoft oyunları ise uPlay kodlarını mail adresinizi yolluyor. Marka bazında verilen kodlar bu biçimde değişik kullanım özelliklerine sahip.

Voidu, oyunların aktivasyon kodlarını oldukça süratli bir biçime de reyin severlerin takdirini topluyor. Özellikle indirim yarıyıllarında majör bir arz ile karşılaşan Voidu, kodları dakikalar içerisinde yollayarak reyin severlerin hemen oyunlarına başlayabilmelerine destekçi oluyor.

Cep telefonunuzu hakikat bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberNokia 9’dan Yeni Sürat Testi Sızıntıları Var! Sonraki HaberGalaxy S8’e Karayip Korsanları Damgası!

Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2017