World of Tanks beta sezonu başlıyor

World of Tanks beta sezonu başlıyor

Milyonlarca oyuncunun hoşlanarak oynadığı World of Tanks’in yayıncısı Wargaming tarafından yapılan bültenle üst seviye World of Tanks oyuncuları için yeni bir reyin modu tanıtıldı. Daha güçlü çabalar arayan oyuncular için oluşturulan Dereceli Savaşlar isimli yeni mod, şahsi performansa ağırlık veriyor ve nasıl bir ekiple kime karşı oynayacağınızı tanımlamak için yeni bir derece sistemi kullanıyor. 9.19 aktüellemesiyle gelen mod 5 Haziran itibariyle oynanabilecek.

World of Tanks Ürün Müdürü Thaine Lyman, Dereceli Savaşlar modunu şu laflarla değerlendirdi, “Topluluğumuz tarafından son yarıyılda en çok istenen şeylerden biri, şahsi performans esas alınarak oluşturulacak bir moddu. Bu surattan Dereceli Savaşlar’ın Beta’sını başlatmak bizim açımızdan çok coşku verici. Umarım oyuncular Beta’ya katılarak hem eğlenirler hem de bu yeni modu bitirmemize dayanakçı olurlar. Geliştirme süreci neticesinde asıl anlamda coşku verici bir tecrübe yaratmak için gelecek geri bildirimler yönünde bu yeni modu şekillendirmeye devam edeceğiz.”

Dereceli Savaşlar, üst seviye taşıtları açınca girilebilen 15’e 15 iki ekip arasında oynanan bir PvP modu. Mod birliktesi getirdiği derece sistemi, reyin içi zafer tabloları ve sezona özel zafer tabloları ile 10. seviyeden sonra yeni bir büyüme yolu açıyor. Sadece 10. seviye tanklarla girilebilen sezon 28 gün sürüyor. Maçlarda elde ettikleri fertsel neticelere göre sıralanan oyuncular, o sezonun zafer tablosunda ismini başa yazdırmak için kendileriyle eş seviyelerdeki oyuncularla çarpışıyor.

Dereceli Savaşlar‘da en iyi performansı gösteren oyuncularıyla ise muhtelif mükâfatlar bekliyor. Sezon sonunda zafer tablosunda ilk %50’lik dilim içerisinde yer alan oyuncular, galibiyetlerini gösteren özel amblemlere, yeni bir reyin içi paraya ve senet sahibi olacak. Senetler ile İyileştirilmiş Teçhizat ve Talimatlar yeni reyin içi eşyaları almakta da kullanılabileceği için oyunun genelinde yararlı olacak.

Evvelki HaberNokia 6, 5 ve 3 İçin Android O Onaylandı Sonraki HaberNintendo, Yeni iPhone’a Takıldı!

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017